EN|RU|UK
 Політика України
  30228  119
Матеріали за темою:

 Держслужба зайнятості пояснила, чому анулювала дозвіл Шустеру на роботу в Україні

Дозвіл на роботу в Україні телеведучому Савіку Шустеру було анульовано, бо роботодавець надав документи, що містять недостовірні дані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в коментарі Держслужби зайнятості в Facebook.

Читайте також: "Сподіваюся, що відповідні служби в найкоротший час вичерпають інцидент", - Порошенко про скандал з Шустером

"Стосовно ситуації навколо анулювання дозволу на застосування праці громадянина Канади С.Шустера та блокування роботи Київського міського центру зайнятості.

Відповідно до пункту 24 Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 № 437, регіональний центр зайнятості приймає рішення про відмову у видачі, продовженні дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства у разі відбування іноземцем чи особою без громадянства на момент оформлення дозволу покарання за скоєння злочину або здійснення стосовно нього кримінального провадження", - йдеться у повідомленні.

Також читайте: Обмежувати інформацію в наш час немає практичного сенсу, - Саакашвілі про ситуацію з Шустером

"22.04.2016 до державної служби зайнятості надійшов лист від Державної фіскальної служби України про те, що стосовно громадянина Канади С.Шустера здійснюється кримінальне провадження № 32015000000000198, внесене Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби зайнятості України 05.10.2015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Таким чином, на час прийняття Київським міським центром зайнятості рішення про продовження дії дозволу на застосування роботодавцем праці громадянина Канади С.Шустера не враховано факт здійснення стосовно зазначеного іноземця кримінального провадження.
Згідно з пунктом 25 згаданого Порядку, дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться у поданих роботодавцем документах.

Отже, дозвіл на застосування роботодавцем праці громадянина Канади С.Шустера було анульовано на підставі того, що документи, надані роботодавцем, містили недостовірні дані. А саме, у документах відсутня інформація про здійснення стосовно громадянина Канади С.Шустера кримінального провадження, що є підставою для відмови у продовженні дозволу", - підкреслили у Дерслужбі.

Також читайте: Шустеру не зовсім заборонили працювати в Україні, лише на посаді директора ТОВ "СавікШустерСтудія", - юрист Петренко

"При цьому, звертаємо увагу на той факт, що у довідці, виданій Міністерством внутрішніх справ України, взагалі відсутня будь-яка інформація щодо наявності чи відсутності здійснення кримінального провадження відносно громадянина Канади С.Шустера. Таким чином, варто підняти питання стосовно належного виконання Міністерством внутрішніх справ України своїх завдань і функцій.

Разом із тим, вважаємо неприпустимою поведінку С.Шустера, громадян України та народних депутатів України, які 26 квітня 2016 року з 15:00 заблокували роботу Київського міського центру зайнятості".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n386348
TUZsSVVYVjBRM2N3VEROUmRFNURkekJNYzJjd1dtSlJkSGxFVW1sT1IwUXdXVWhTWjNSRE1UQlpSRkYyZEVNNFRIa3ZVWEZPUjBRd1dVaFNaM1JETVRCWlFYWk1PVU5WTUV4WVVtZE9Rekl3V1VoUmRUbEhSREJNWWxGelpFTjNTVTVETXpCTVJGRjFaRU01TUZrdlVtZDBReXN3V1VoU1ozUkhWdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору