EN|RU|UK
 Політика України
  30660  36

 Делегатам конференції прокурорів розсилали SMS із вказівками щодо голосування, - "Громадське ТБ"

Делегатам Всеукраїнської конференції прокурорів перед закритим таємним голосуванням 26 квітня розіслали SMS із вказівками, за кого голосувати.

Про це "Громадському.ТБ" повідомили джерела, які беруть участь у Всеукраїнській конференції прокурорів, передає Цензор.НЕТ.

У повідомленнях зазначені такі прізвища: "Необхідно обрати в КДКП: 1.Стойко А.В. - Кіровогр.обл. 2.Кравченко Є.Г. - Вінницька обл. 3.Фреїшин Ю.М. - Іваноф. обл. 4.Палінчак О.М. - Закарпат. обл. 5.Мельничук А.В. - ГПУ".

Також читайте: Антикорупційна прокуратура проведе додатковий конкурс на посади прокурорів у травні

Згідно з підсумками лічильної комісії, до другого туру в Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокуратури пройшли 10 кандидатів. Зі значним відривом пройшли 5 кандидатів, про яких делегати напередодні отримали SMS.

До складу комісії входить 11 осіб: п'ятеро делегує конференція прокурорів, трьох - Уповноважений з прав людини, двох - юридичні вузи, ще одного - з'їзд адвокатів.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія починає працювати, якщо в її склад призначено не менше 9 осіб. Термін повноважень членів комісії - три роки без права переобрання.

КДК підбирає кандидатів на прокурорські посади, бере участь у їх переведенні. Також вона розглядає дисциплінарні скарги, наслідком чого може бути стягнення або звільнення з роботи будь-якого прокурора, крім Генерального. Він призначається парламентом за поданням президента.

26 квітня в Києві розпочала роботу перша Всеукраїнська конференція прокурорів. Головою президії обрали прокурора Кіровоградської області Анатолія Коваленка.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386439
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRms1T0RCTUwxSm5Ua01yTUV4eVVtYzVSMEV3VEVSU1ozUkhSREJaUkZGelNIcFJkamxIUVRCTU4xRjFkRWRFTUZsRVVYWjBSMEU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору