EN|RU|UK
 Економіка
  13556  37

 Понад 2 тис. співробітників "Запорізького електровозоремонтного заводу" вийшли на безстроковий страйк і написали петицію президенту

27 квітня роботу ПрАТ "Запорізький електровозоремонтний завод" зупинилася у зв'язку зі страйком.

2200 осіб не вийшли на зміну в зв'язку з рейдерським усуненням чинного керівника Олега Винника. Як стало відомо, 26 квітня в.о. глави правління Олегу Виннику було винесено догану і чиниться тиск з боку начальника Департаменту управління персоналом та соціальної політики ПАТ "Укрзалізниця" Ірини Михальченко, повідомляють "Українські новини".

За словами в.о. глави правління ЗЕРЗ Олега Винника, ситуація розгортається через проведення Національним антикорупційним бюро України досудового слідства у кримінальному провадженні від 19 січня 2015 року. Завод у ньому виступає потерпілою стороною.

"Досудовим розслідуванням встановлено підозру колишньому голові правління ПрАТ "ЗЕРЗ" Геннадію Політикіну. Слідством встановлено, що в результаті неправомірних дій заводу було завдано збитків у розмірі не менше 1 029 594 грн. Позов був поданий мною і після почався тиск з боку вищого органу управління ПАТ "Укрзалізниця", де працює вже згадана Ірина Михальченко - дружина Геннадія Політикіна", - зазначив в.о. глави правління ЗЕРЗ Олег Винник.

За останні півтора року зарплати на заводі зросли в 4 рази, збільшилася кількість замовлень і контрактів.

"Думаю, що вони вирішили скористатися ситуацією зі зміною керівництва в ПАТ "Укрзалізниця" і прибрати мене і головного інженера підприємства з посади попри очевидні успіхи заводу. Я вдячний колективу заводу, який мене підтримав і сьогодні 2200 осіб вийшли на безстроковий страйк на знак протесту тиску на керівництво ЗЕРЗ і спроб призначити представників колишнього керівництва, які грабували завод", - зазначає Олег Винник.

Президенту України Петру Порошенку, прем'єр-міністру Володимиру Гройсману і Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну були направлені звернення від колективу заводу з проханням не допустити незаконної зміни керівництва ПрАТ "Запорізький електровозоремонтний завод", тиск з боку Департаменту управління персоналом та соціальної політики ПАТ "Укрзалізниця" і особисто Ірини Михальченко, яка підготувала необґрунтовану догану в.о. глави правління ЗЕРЗ Олегу Виннику.

док

док

докИсточник: https://ua.censor.net.ua/n386461
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4U1owNURkekJNYmxGMWJucFJkamxIUVRCTU4xRjJUa00wTUZsSVVYVTVReXN3VEV4U2JIUkhRakJaVEZKcVNIcFJiemxETmpCWlJGRjBPVU4zTUV4MlVteDBRek13VEROUmRVNUhSekJaT1Rnd1NtWlJjMDVETHpCTU4xSm5Ua2RYTUV4aVVYUjBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору