EN|RU|UK
 Політика України
  3566  36

 Новим головою профкому "Укрспирту" обрали Сосницького

Сьогодні Об'єднана організація профспілки працівників АПК у ДП "Укрспирт" під час позачергової звітно-виборної конференції обрала нових членів профкому та нового лідера профспілкового руху Віталія Сосницького, висловивши недовіру і визнавши незадовільною роботу попереднього голови профкому Романа Сметанюка.

Конференцію, в якій взяли участь понад сто делегатів з усієї України, провели в будівлі Міністерства аграрної політики і продовольства. На ній також були присутні представники профспілкових організацій МінАПК, повідомляють "Українські Новини".

"Будемо працювати пліч-о-пліч із адміністрацією ДП "Укрспирт", робити все, щоб спиртова галузь працювала і збільшувала продуктивність - а, відповідно, прибуток і фонд заробітної плати, - сказав Віталій Сосницький. - Розширення виробництва, боротьба з контрабандою, приватизація держпідприємства і благополуччя його працівників - мої основні цілі".

Також читайте: Нуланд не говорила про конкретні терміни проведення виборів на Донбасі, - Гройсман
укрспирт виталий сосницкий
Віталій Сосницький (понад 10 років пропрацював у сфері спиртового виробництва, є автором наукових робіт та доповідей, протягом кількох років був заступником директора ДП "Укрспирт". - Ред.) також назвав стабілізацію роботи профкому, проведення зустрічей з керівництвом і колективами підприємств, створення профспілкових організацій на тих заводах, де вони відсутні. "У разі приватизації спиртової галузі головне - врахувати інтереси трудового колективу, - уточнив він. - Активні зустрічі почнуться відразу ж після Великодня, коли відбудеться передача документації та завершення юридичного оформлення. Графік зустрічей з профспілковими організаціями сплануємо з керівництвом ДП "Укрспирт".

Читайте також: "Імовірність проведення дострокових парламентських виборів дуже висока", - Саакашвілі
укрспирт виталий сосницкий

Також було внесено зміни до Положення про профспілку: тепер його голова не зможе одноосібно ухвалювати рішення - вони будуть колегіальними. Також організація стала відкритішою. "Ми зміцнили організацію, зробивши її ефективнчшою. Люди повинні відчути її роботу, - зазначив член профкому, директор Залозецького підприємства ДП "Укрспирт" Максим Добровольський. - Ми також хочемо залучити до профспілки працівників лікеро-горілчаної промисловості, аграріїв. Упевнений, професійні риси і управлінський досвід Віталія Сосницького - відмінні інструменти для досягнення накреслених цілей".

Також читайте: Суд заблокував четвертий за рік конкурс на посаду глави "Укрспирту"

Нагадаємо, ДП "Укрспирт" - найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні, що забезпечує сировиною низку галузей. Загальна виробнича потужність ДП "Укрспирт" - понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386555
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVNIcFJkamxIUVRCTU4xSm9Ua2RDTUV3dlVteDBRemN3VEhKUmMwaDZVVzg1UXpZd1dVUlNaMlJETHpCTWFsSm5Ua2RE
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору