EN|RU|UK
 Політика України
  4685  42
Матеріали за темою:

 Рішення про анулювання Шустеру дозволу на роботу - нікчемне. Підозр йому ніхто не пред'являв, - адвокати

25 квітня 2016 року Київська центр зайнятості видав наказ про анулювання дозволу на роботу в Україні журналісту Савіку Шустеру.

Підставою для такого скасування став лист Державної фіскальної служби України про те, що проти нього особисто відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на інформацію захисту "Савік Шустер Студії".

На думку захисту, рішення про скасування наказу є нікчемним тому, що під час подачі документів на продовження дозволу на роботу, який був виданий 31.03.2016 року, Студія надала офіційну довідку, видану МВС України про відсутність стосовно Савіка Шустера кримінальних проваджень, в яких би він проходив як підозрюваний, і відсутність судимостей.

Також читайте: Держслужба зайнятості призупинила рішення про анулювання Шустеру дозволу на роботу в Україні

Кримінальне провадження, яке ведеться Слідчим управлінням ГУ ДФС у Києві порушено за фактом і процесуальний статус Савіка Шустера на сьогодні визначено як свідка.

"Виходячи із цього можемо стверджувати що рішення, яке ґрунтувалося на неправдивій інформації, повинно бути скасовано. Договір фінансового кредиту укладений у 2008 році між резидентом Кіпру і Савіком Шустером, громадянином Канади. Цей кредитний Договір не реєструвався в Національному Банку України. Цей договір дійсний на сьогодні, він не припинений і термін позовної давності застосовуватися не може, прощення боргу кредитором також не було. Цільове призначення цих кредитних коштів - придбання будинку в Італії. Правовідносини між двома суб'єктами відбувалися за межами території України. Кошти на придбання будинку надходили на рахунок Савіка в Італії, гроші в Україну не заходили. Податкова перевірка з цього питання не проводилася. Податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб не нараховувалися, оскільки об'єкт оподаткування не виникав. Кримінальне провадження за цим фактом відкрито на підставі заяви народного депутата України. Процесуальний статус Савіка Шустера в цьому кримінальному провадженні зазначений як свідок, підозру про злочин йому ніхто не пред'являв", - зазначає захист телеведучого.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Запропонував Шустеру трансляцію його ток-шоу на телеканалі "Київ", - Кличко

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386631
TUZsSVVYVjBRM2N3VEROUmRFNURkekJNYzJjd1dtSlJkSGxFVW1sT1IwUXdXVWhTWjNSRE1UQlpSRkYyZEVNNFRIa3ZVWEZPUjBRd1dVaFNaM1JETVRCWlFYWk1PVU12TUV3M1VYUk9RM2N3V1V4UmRYUkRLekJNVEZGelNIcFJiRTVEYXpCTFJUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору