EN|RU|UK
 Політика України
  8525  35

 Лутковська закликала Авакова звільнити Ківу за дискримінаційну поведінку і гомофобні висловлювання

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова звільнити начальника департаменту протидії наркозлочинності Міністерства внутрішніх справ Іллю Ківу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу омбудсмена.

Згідно з повідомленням, Лутковська звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з пропозицією прийняти адекватне рішення про звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Іллі Ківи.

Лутковська акцентує увагу на неодноразових публічних проявах дискримінаційної поведінки Іллі Ківи і його гомофобних висловлюваннях.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Хотілося б усе-таки, щоб нас оцінювали не за спотвореними фразами, а за тією роботою, яку ми робимо", - Ківа про своє звільнення

"У соціальній мережі Facebook Ківа І.В. активно висвітлює свою діяльність на посаді начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції. Відповідно, всі його висловлювання і розміщена ним на вказаному інтернет-ресурсі інформація вважаються офіційними, тобто ілюструють позицію конкретного органу влади в тій або іншій ситуації. Як відомо, така діяльність Ківи І.В. вже давно викликає в суспільстві негативну реакцію і обурення, яке посилюється відсутністю адекватної реакції з боку керівництва цієї посадової особи", - йдеться в зверненні омбудсмена.

Лутковська також зазначає, що Ківа порушував принципи, закріплені законодавством у сфері захисту персональних даних, наслідком чого стало порушення права низки осіб на презумпцію невинуватості. Зокрема, за її словами, йдеться про поширення недостовірної інформації, що стосується персональних даних Масі-Мустафи Найєма (брата нардепа Мустафи Найєма, - Ред.).

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386702
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU2pnd1NuWlNaemxIUXpCTWNsRjJkRU41TUZsSVVtcE9Rell3VEVJNE1FcHlVbXgwUTNrd1RFRjJURGxETXpCTVRGSnNkRU0zTUZsNlVYWmtRekV3VEROUmRtUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору