7738  75

"Шахтар" зіграв унічию із "Севільєю" в першому матчі півфіналу Ліги Європи

У першому матчі півфіналу Ліги Європи на "Арені-Львів" донецький "Шахтар" зіграв унічию 2-2 з іспанською "Севільєю".

Як передає Цензор.НЕТ, на 6-й хвилині іспанець Вітоло відкрив рахунок. На 23-й хвилині гравець "Шахтаря" Марлос зрівняв рахунок. На 36-й хвилині після розіграшу кутового Степаненко вивів "Шахтар" уперед. А на 82-й хвилині Гамейро реалізував пенальті і зрівняв рахунок.

Стартові склади команд: "Шахтар": Пятов, Кучер, Ісмаїлі, Срна, Ракицький, Степаненко, Марлос (Бернард), Малишев, Тайсон (Веллінгтон Нем), Коваленко, Феррейра (Едуардо).

Запасні: Каніболоцький, Шевчук, Ордець, Веллінгтон Нем, Бернард, Кобін, Едуардо

"Севілья": Сорія, Рамі, Ескудеро, Маріано Феррейра, Крихов'як, Каррісу, Нзонзі, Банега, Вітоло, Коноплянка (Крон-Делі, Коке), Гамейро

Запасні: Ріко, Колодзейчак, Коке, Крон-Делі, Іборра, Кристофоро, Льоренте

Зазначимо, матч-відповідь відбудеться 5 травня в Іспанії.