EN|RU|UK
 Суспільство
  25682  81

 Організатори "Євробачення-2016" заборонили приносити на пісенний конкурс деякі прапори, зокрема і кримськотатарський. СПИСОК

Організаційний комітет пісенного конкурсу "Євробачення" розробив правила використання прапорів глядачами і фанатами під час проведення конкурсу в травні 2016 року в Стокгольмі (Швеція).

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на телеканал "112 Україна", список вимог опублікований на офіційному сайті стокгольмської арени "Ерікссон-Глоб", де і пройде "Євробачення-2016".

Зокрема, забороняється приносити прапори адміністративно-територіальних одиниць, регіонів, провінцій і спірних територій. Як приклади заборонених стягів оргкомітет "Євробачення" наводить прапори Косова, Нагірно-Карабаської Республіки, Країни Басків, проголошеної в складі Росії "Республіки Крим" (ідентичний прапору української Автономної Республіки Крим), Держави Палестина, так званої "Донецької народної республіки" ("ДНР"), Турецької Республіки Північного Кіпру та Придністровської Молдавської Республіки, а також національний прапор кримських татар.

Читайте також: Російські прикордонники порвали паспорт ізраїльського учасника "Євробачення" Хові Стара через його сексуальну орієнтацію

Крім того, організатори конкурсу суворо заборонили приносити на "Євробачення" прапор терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІДІЛ).

Зазначимо, що серед прикладів небажаних і заборонених прапорів немає прапора так званої Луганської народної республіки ("ЛНР"). Водночас у поясненні зазначено, що цей перелік не є вичерпним.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386873
VEhrdlVYVjBSMEV3VEdwUmRrNUhRakJaZWxGMWRFZFhTVTVIUXpCTVJGSm5kRU4zTUZsRVVYVkRPSFl3VEM5U1owNURkekJNTDFGMmRFZEJaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUV4SVVYTk9SMGd3VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1MwaFNaM1JES3pCTWNsRnpPVU1yTUV4MlVtcE9Remc9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору