EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини
  8388  119

 РФ намагається будь-якими методами відтворити імперію. І сьогодні цьому протистоїть Україна, - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко на запрошення дискусійного товариства Оксфорд Юніон виступив і поспілкувався зі студентами Оксфордського університету і членами Оксфорд Юніон.

Кличко, зокрема, розповів про те, як досягати успіху в житті, повідомляє сайт мера Києва.

Студентів цікавила мотивація чемпіона, який після підкорених вершин у спорті пішов у політику. Також однією з тем дискусії була ситуація в Україні і те, яким бачить наша держава своє майбутнє і що збирається робити для того, аби успішно рухатися вперед.

Відповідаючи на запитання студентів про російську агресію проти України, Кличко зазначив, що політика, яку веде Росія, в 21-ому столітті не має перспектив і заводить в глухий кут саму Росію. "Російська агресія на сході України і те, як Росія вчинила з Кримом, ще раз показали, що імперські прагнення цієї держави нікуди не зникли. Російська Федерація намагається будь-якими методами відтворити імперію, - зазначив Кличко. - І сьогодні цьому протистоїть Україна. Протистоїть з усіх сил, втрачаючи своїх найкращих синів на війні. І все це відбувається тому, що українці хочуть стати частиною європейської сім'ї. Ми створимо такі ж високі стандарти життя, як у європейських державах, побудуємо демократичну і сильну країну. Українцям це до снаги!", - наголосив Віталій Кличко.

Оксфорд Юніон - одне з найбільш впливових дискусійних товариств, яке об'єднує випускників Оксфордського університету. Це - третє з найстаріших університетських об'єднань у Великобританії, засноване 1823 року. Серед членів Оксфорд Юніон - відомі британські та світові політики, а спікерами під час дискусій товариства в різні роки були Вінстон Черчилль, Рональд Рейган, Мати Тереза, Далай-лама та інші світові лідери.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386886
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTkhaTU9VZENNRmxNVW1jNVF6QXdURmhSZG1SSFF6Qk1hRGd3UzBSUmRuUkhRakJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору