EN|RU|UK
 Політика України
  1986  47

 Гройсман доручив вивчити можливість створення "гарячої лінії" для розгляду скарг підприємців

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив вивчити можливість створення спеціальної "гарячої лінії" для розгляду скарг щодо утисків представників малого та середнього бізнесу органами державної влади.

Про це Глава Уряду заявив під час відвідування державної установи "Урядовий контактний центр" у п'ятницю, 29 квітня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Зараз дуже багато ми чуємо нарікань на те, що податківці, правоохоронці, структури контролю "наїжджають" на малий і середній бізнес. І зрозуміло, що їм немає, де знайти захисту. Тому я думаю, що ми найближчим часом відкриємо окрему телефонну лінію для малого і середнього бізнесу, де люди нам можуть повідомляти, як приходять їх перевіряють, де є зловживання, і ми зможемо дуже швидко реагувати захищати цих підприємців, що є дуже важливо, - заявив Глава Уряду. - Я думаю, що спільно з контактним центром [ми цю ідею] реалізуємо".

Також читайте: Україні потрібна нова податкова система: проста, стабільна, позбавлена популізму, - Гройсман

Прем'єр-міністр на місці провів телефонну розмову з директором ПАТ "Укртелеком" про можливість виділення окремої телефонної лінії для створення такої "гарячої лінії".

Крім того, аналітика подібних зловживань, "в яких областях, районах, хто дозволяє з органів контролю вести себе абсолютно неадекватно", буде розміщуватися на сайті Урядового контактного центру, чи іншому сайті, та Уряд буде "жорстко карати" порушників, наголосив прем'єр-міністр.
За інформацією, зібраною на "гарячій лінії", причетні до утисків бізнесу можуть бути запрошені на засідання Уряду і питання, які виникли, будуть розглядатися в прямому ефірі, зазначив Глава Уряду.

"Ми з одного боку будемо боротися з корупціонерами і тими, хто не розуміє, що таке державний інтерес, з іншого боку, ми будемо створювати нову систему, яка не дозволить утискати малий бізнес там, де сьогодні це відбувається", - заявив Гройсман , зазначивши, що це питання є актуальним і Уряд буде його вирішувати.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n386919
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVIxY3dURlJSZGpsSFFUQk1hbEpzVGtNNE1GbGlVbXh1ZWxGMlRrTjNNRXgyVVhWT1F6VkpUa040TUZwaVVYUTVRemt3VEZoU1oxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору