EN|RU|UK
 Економіка
  8473  65

 Нацкомісія у сфері енергетики та комунальних послуг підтримала позицію "Київгазу"

Національна комісія у сфері енергетики та комунальних послуг називає незаконним рішення, яке прийняв Кабмін Яценюка, перерахувати вже оплачені рахунки за новими нормами споживання газу для споживачів без лічильників і змусити сплатити різницю між нормами за 9 місяців.

Про це повідомляє cоmpanion.ua.

У комісії наголосили, що ні Кодексом газотранспортної системи, ні Кодексом газорозподільних систем не передбачено здійснення постачальниками природного газу відповідних перерахунків обсягів спожитого природного газу та процедури відомості балансів минулих періодів. "Така процедура буде в повній мірі суперечити Третьому енергетичному пакету ЄС" - резюмується в заяві.

Першим із такою позицією відкрито виступив столичний "Київгаз": керівництво компанії заявило, що не буде ініціатором виставлення перерахунку абонентам за вже спожитий та оплачений газ.

Прецедент виник через те, що минулий Кабмін програв суди в трьох інстанціях через необґрунтованість зниження норм споживання газу для користувачів без лічильників і доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості затвердити порядок перерахунку для кінцевих споживачів вартості вже спожитого природного газу за 9 місяців.

Якби рішення Кабінету Міністрів було реалізовано, то населенню, яке використовує газ, довелося б заплатити додатково від 194 до 582 гривень з абонента за весь період дії занижених, незаконних норм споживання.

газ тарифыгаз тарифы

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386946
VEhrNGRrdzVSME13VEVSU1owNUROREJaVkZGMVNIcFJibVJEWVRCTFJGRnNaRU5oTUVvNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору