EN|RU|UK
 Політика України
  16767  107

 Учасники Мінського переговорного процесу визнають, що він вичерпав себе, - "Дзеркало тижня"

Учасники переговорів в Мінську щодо ситуації на Донбасі визнають, що цей формат вичерпав себе.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише перший заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін в своїй статті.
"Відразу кілька учасників Мінського процесу зізналися в тому, що переговори в білоруській столиці фактично перетворилися на ширму, і усвідомлюють, що можливі (хоча і малоймовірні) прориви можуть забезпечити тільки перші особи держав", - пише він.

"Позиції української сторони останнім часом були ослаблені тимчасовою відсутністю (з об'єктивних причин) Леоніда Кучми, який фактично виконував ключову роль у складному переговорному процесі. Однак навіть присутність Леоніда Даниловича навряд чи могла б зрушити процес із фактично мертвої точки", - зазначив журналіст.

Також читайте: Путін нагородив Кобзона за допомогу донбаським сепаратистам. ФОТО

"Спроби Мартіна Сайдіка знайти точки дотику не увінчалися успіхом. Під час останньої зустрічі в Мінську він провів окремі переговори з представниками України, Росії та ОРДЛО, спробувавши потім звести різні позиції в окремому документі. Однак цей документ лише зафіксував непереборну різницю в підходах.

При тому що фактична безпорадність "Мінського формату" очевидна для всіх дійових осіб, ставити на ньому хрест ніхто не поспішає. І тому, що іншої схеми ніхто поки що не придумав. І тому, що імітація процесу краща, ніж покірне визнання його безнадійності. Один із досвідчених експертів гірко пожартував, що переговори про мирне врегулювання Карабаського конфлікту з різним рівнем інтенсивності тривають понад два десятиліття і можуть тривати ще, як мінімум, стільки ж…",- йдеться в статті.

Також читайте: США вимагають від України повністю виконати Мінські угоди до кінця року, - "Дзеркало тижня"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387083
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRE9EQmFZbEYyWkVkQ01GbDZVWFYwUjFkSlRrZEVNRXhRVVhaMFF6QXdUR2c0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору