EN|RU|UK
 Політика України
  52738  419

 В оточенні Порошенка вважають, що йому вигідно продовжувати протистояння на Донбасі, - "Дзеркало тижня"

Деякі політики з оточення Президента Петра Порошенка переконують главу держави, що йому вигідно продовжувати військові дії на Донбасі.


Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише перший заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" Сергій Рахманін в своїй статті.

"Як не дивно, в оточенні Президента є особи, які вважають, що Петру Порошенку вигідно продовження війни в її нинішньому вигляді. З одного боку, це, очевидно, дозволяє його ближньому колу отримувати додатковий істотний заробіток. З іншого боку, у нього зберігається можливість будь-яке жорстке, суперечливе або непопулярне рішення виправдовувати фактичним військовим становищем. З третього боку, війна, як відомо, об'єднує. І хоча Петро Олексійович пильно стежить за змінами суспільних настроїв, в разі необхідності він вважає за можливе використовувати "військову карту" як козир, який, можливо, буде потрібний для консолідації навколо себе значної частини суспільства", - пише журналіст.

Також читайте: Росія взяла в союзники Зімбабве, щоб боротися з Заходом

"Крім того, Петро Порошенко розуміє, наскільки болючими для його репутації будуть амністія бойовиків і фактична легалізація бандитського режиму ОРДЛО. Він розуміє, що після проведення виборів і надання "особливого статусу" йому буде набагато важче розраховувати на конкретну допомогу з боку заходу. Він сподівається, що з новим керівництвом США, Франції і, можливо, Німеччині йому вдасться вибудувати нову лінію відносин, що дозволяє активніше протидіяти Росії. Але реалії такі, що нові правителі США, Франції і Німеччини можуть виявитися куди лояльнішими до Кремля. Глава української держави сподівається, що США і навіть ЄС (де число держав, які виступають за зближення з Росією, стає дедалі більше) не ризикнуть відмовитися від санкцій стосовно РФ, тим паче, що Росія, як і раніше, не соромиться різких рухів", - йдеться в матеріалі.

Також читайте: Поки стратегії президента щодо вирішення проблеми з окупованим Донбасом я не побачив, - ГеращенкоИсточник: https://ua.censor.net.ua/n387092
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsREt6QlpSRkYyZEVkSk1FeFlVWFprUXpZd1REUjJURGxEZHpCTWVsRjJaRWRYTUZsSVVtZDBSMWN3V1RrNE1FeE1VWFZPUTNnd1REZFNaMDVETkdaT1IwSXdURVJSZG1SRE5qQlpZbEpzZEVkWVprNUhRekJNV0ZKblRrTXJNRmxFVVhWT1F6TXdUSGc0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору