EN|RU|UK
 Політика України
  27249  89

 "Ми маємо і фотографії, і установчі дані, і позивні": Волонтер Зайцев про "конспіраторів" у "військовій розвідці бойовиків". ФОТО

"Військова розвідка" проросійських бойовиків на Донбасі працює дуже погано.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook пише волонтер і один із засновників сайту "Миротворець" Роман Зайцев. Наводимо його текст повністю.

"Сьогодні, малята, я Вам розповім, як працює типу військова розвідка бойовиків. І покажу це на такому прикладі.

Спочатку один бойовик, типу розвідник, викладає в Інтернет фотографію з пиками усіх придурків зі свого бандформування. Ну, типу "наша рота". З метою конспірації, місце дислокації і номер частини в Горлівці не вказує.

Через деякий час інший бойовик засвічує у листуванні з першим бойовиком список особового складу бандформування, але без вказівки, що за частина, і чи має він до неї якийсь стосунок, і де вона розташована.

При цьому у списку є установчі дані першого, а на фотографії є і перший, і другий прітиркі.
Всі дотримуються секретності.

Ну, а ми, дилетанти, зіставивши отримані дані, маємо як фотографії, так і установчі дані з позивними т.зв. розвідроти 3-ої бригади 1-го АК "ДНР".
Обидва конспіратора відзначені на фотографії, список - за посиланням.

Ось, така хуня, малята".

боевики днр

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Сепаратистка Ганна Ціоненко отримала грамоту за "наукову працю" про еволюцію від огидної мавпи до "новороса". ФОТОрепортаж
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору