EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4608  158

 НБУ: підвищення цін на газ не матиме істотного впливу на інфляцію

Підвищення цін на газ для населення і промислових споживачів не матиме істотного впливу на інфляцію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті НБУ з посиланням на заяву заступника глави відомства Дмитра Сологуба в ході круглого столу з участю зовнішніх експертів і учасників ринку.

"Ми підтримуємо таке рішення уряду, оскільки це важливо для оздоровлення балансу НАК "Нафтогаз України" і не матиме істотного впливу на інфляцію", - зазначив чиновник.

Читайте
також на "Цензор.НЕТ": Залізничні вантажоперевезення подорожчали на 15%

У той же час, як наголошується в повідомленні, адміністративно регульовані ціни і тарифи в 2017 році будуть рости швидше, ніж очікувалося в січні. За оцінками НБУ, підвищення ціни на газ для населення вже цього року до ринкового рівня призведе до зростання середньої ціни на газ на 42% у 2016 році і на 22% у 2017 році.

Також Нацбанк нагадав, що зберіг прогноз щодо інфляції на рівні 12% на кінець 2016 року і 8% на кінець 2017 року.

Нагадаємо, уряд України з 1 травня встановив єдину ціну на газ для населення - 6,88 грн/куб. м (6 тис. 879 грн за 1 тис. куб. м), яка дорівнюватиме закупівельній вартості імпортованого в країну природного газу.

Також читайте: Від сьогоднішнього дня в Україні змінилися ціни на газ для споживачів

До травня населення оплачувало газ за різними тарифами залежно від споживаного обсягу і сезону - 3 тис. 600 грн/тис. куб. м і 7 тис. 188 грн/тис. куб. м.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору