EN|RU|UK
 Політика України
  5391  39
Матеріали за темою:

 Комітет Ради з нацбезпеки вимагає від Порошенка забезпечити фінансування оборони на належному рівні

Парламентський комітет з питань оборони і нацбезпеки звернувся до президента Петра Порошенка з проханням негайно знайти альтернативні джерела доходів для забезпечення обороноздатності країни.

Про це йдеться в листі на ім'я глави держави, який має у розпорядженні Цензор.НЕТ.

Комітет просить врегулювати ситуацію, яка склалася з фінансуванням видатків Міністерства оборони. Такі витрати на підвищення обороноздатності та безпеки передбачені держбюджетом на 2016 рік.

Як повідомляється в документі, станом на 4 травня 2016 року в обороні України є кілька негативних явищ.

Також читайте: Гройсман з урядом шукають варіанти, як працювати без парламенту, - нардеп від "Батьківщини" Рябчин

Зокрема, не забезпечено видатки на виконання оборонного держзамовлення на суму 2 200 млн грн. Також не забезпечені витрати на ремонт озброєння і техніки на суму 1 100 млн грн.

Крім того, 300 млн не вистачає на розвиток зв'язку та ремонт військових об'єктів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": РФ розширює військову присутність в окупованому Луганську: 3 травня прибуде спецназ "Рись" для ліквідації бандугруповань Плотницького, - ГУР

"Глибоке занепокоєння викликає також відсутність фінансування окремих програм Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, пов'язаних з виконанням державних цільових програм реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу", - йдеться в повідомленні.

Фінансування зазначених видатків передбачалося здійснювати за рахунок надходжень до цільового фонду для забезпечення оборони і безпеки держави. Наповнення зазначеного цільового фонду планувалося за рахунок надходжень від конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення.

Як зазначається, станом на 4 травня 2015 р. уповноважені державні органи не забезпечили належних надходжень до цільового фонду для забезпечення оборони і безпеки держави. Головною причиною цього автори листа називають, в тому числі, відсутність дієвих законодавчих механізмів конфіскації майна за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення.

Комітет просить главу держави дати відповідні доручення щодо термінової підготовки та внесення на розгляд Верховної Ради змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", якими будуть визначені альтернативні джерела доходів і забезпечено збільшення фінансування оборонного відомства за рахунок загального фонду Державного бюджету України.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387342
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVW1kT1F5c3dXV3BSZEdSRE9UQk1jbEYyYVRoMk1FdzNVWE5rUXlzd1dVUlJkblJET1RCTVFqZ3dTa3hSYjBoNlVXNU9SMWN3VEROUmRuUkRlREJNTjFKblRrTXJNRXd6VVhWQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору