EN|RU|UK
 Суспільство
  2829  26

 Сьогодні стартує ЗНО з української мови та літератури

У четвер, 5 травня, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Українського центру оцінювання якості освіти.

Як зазначається, тестуванням з української мови та літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання - об 11:00.

Також читайте: Анулювати підроблені результати ЗНО неможливо: немає правового поля, - голова Центру оцінювання якості освіти Карандій

Для входу учасникам ЗНО необхідно мати при собі сертифікат ЗНО; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустку.

"У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або надання копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається", - йдеться в повідомленні.

Також абітурієнтам рекомендують мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

"Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих та рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування", - зазначили в прес-службі.

Читайте також: У Міносвіти підтвердили факт втручання у базу даних ЗНО в 2014-15 роках

Значення порогу "склав/не склав" для пробного зовнішнього незалежного (ЗНО) тестування з української мови та літератури становить 25 балів.

Наступним буде оцінювання знань з математики. ЗНО з цього предмета відбудеться 11 травня.


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору