EN|RU|UK
 Політика України
  2156  40

 "Необхідні нові процедури підготовки бюджету, щоб він не змінювався п'ятдесят разів на рік", - Бальцерович

Чотири основні напрями реформ в Україні повинні включати зміцнення фінансової системи, забезпечення економічного зростання, реформування судів і прокуратури, а також децентралізацію.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН про це сказав на брифінгу співголова групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович.

"Якщо ми говоримо про реформи, мені здається, що є чотири головні цілі, які частково збігаються. По-перше, зміцнення стабільності фінансів, бюджету, банківської системи і в економіці. Це дуже важливо для людей, оскільки дуже погано, якщо є фіскальна криза", - сказав він.

Також серед головних напрямків реформ Бальцерович назвав зміцнення економічного зростання і зміцнення законної держави, що включає реформу судів і прокуратури, а також боротьбу з корупцією. Четвертим напрямком повинна стати децентралізація.

Також читайте: За два роки після Майдану було зроблено в реформах більше, ніж за 20 років до цього, - Міклош

"Необхідні нові процедури підготовки бюджету, щоб він не змінювався п'ятдесят разів на рік", - зазначив він. Також для зміцнення економічного зростання дуже важливою, за словами експерта, є боротьба іншими монополіями і привілеями олігархів.


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору