EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  49547  186

 Жителі Волинської області заблокували демаркаційні роботи Білорусі на кордоні з Україною

Жителі Волинської області заблокували демаркаційні роботи Білорусі на кордоні з Україною, що може негативно позначитися на двосторонніх білорусько-українських відносинах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Кореспондент, на їхню думку, делімітація українсько-білоруського кордону була проведена неправильно.

"На ділянці кордону Любешівського району Волинської області місцеві жителі висловлюють невдоволення з приводу проведення демаркаційних робіт білоруською стороною і стверджують, що, на їхню думку, делімітація українсько-білоруського кордону була проведена неправильно. Проблемною ділянкою став Жирівський канал, який проходить уздовж кордону, і відповідно до договору на цій ділянці належить Республіці Білорусь", - повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, наразі білоруська сторона не може відновити інженерні роботи, оскільки "місцеві жителі не дозволяють цього зробити".

"Така ситуація може призвести до зриву польових демаркаційних робіт на державному кордоні, що в свою чергу негативно вплине на двосторонні міждержавні відносини", - підкреслив Слободян.

Він також повідомив, що спроби пояснити жителям абсурдність їхніх дій результату не дали.

"Зараз перевіряється інформація, що насправді причиною акції місцевих жителів є не захист державних інтересів, а звичайна для регіону потреба - брати з каналу воду для миття бурштину", - сказав він.

Слободян також повідомив, що Державна прикордонна служба поінформувала про цю конфліктну ситуацію центральні органи виконавчої влади, правоохоронні органи та органи місцевого самоврядування і вживає "всіх необхідних заходів для дотримання режиму державного кордону та недопущення неправових дій на цій ділянці".

Читайте також: Видобуток бурштину в Україні повинен бути легалізований, - Геращенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n387425
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJkRTVETVRCTWVsRnpUa2RCTUV4eVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVWE5rUjBRd1dVUlNhVTVIUXpCTWFsRjJXSHBSYkU1RE1UQlpSRkYwZEVNdk1GbEVVWFZPUXpZd1REZFNaMDVETURCTU4xRjJaRWRDTUV4MlVtYzVRekl3VEVoUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору