EN|RU|UK
 Політика України
  2697  39

 Люди не бачать дисциплінованих і мотивованих депутатів у Верховній Раді, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів про причини низької довіри суспільства до парламенту.

"Я переконаний, що реформування Верховної Ради - одне з найважливіших завдань, яке сьогодні стоїть перед усім суспільством, оскільки, згідно з Конституцією, в парламентсько-президентській республіці робота парламенту дуже часто є обличчям усієї української влади. На жаль, стан, який є сьогодні, незадовільний. У Верховної Ради один із найнижчих показників довіри серед населення - при тому, що в усі найбільш кризові періоди сучасної української державності Верховна Рада була тим майданчиком, який залагоджував усі суспільні конфлікти", - цитує спікера Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Чому сталося так сьогодні, що такий високий рівень недовіри до депутатів і до Верховної Ради України? Значною мірою, я переконаний, це й тому, що люди чекають на ефективніші та швидші дії від Верховної Ради України, і тому також, що для громадян України вкрай важливо, щоб вони, спостерігаючи по телевізору роботу Верховної Ради України, бачили дисциплінованих і мотивованих. На жаль, дуже часто, не помічаючи цих зовнішніх симптомів, у людей з'являється розчарування", - зазначив Парубій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гройсман з урядом шукають варіанти, як працювати без парламенту, - нардеп від "Батьківщини" Рябчин

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387488
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXBNVVc5QlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору