EN|RU|UK
 Політика України
  10991  122

 Ляшко зареєстрував постанову про звільнення міністра фінансів Данилюка за корупцію. ДОКУМЕНТ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко переконаний, що міністр фінансів Олександр Данилюк навмисне не вніс до своєї декларації відомостей про перебування на керівних посадах в офшорних компаніях і тому повинен піти з посади.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили, відповідний проект постанови № 4609 про звільнення міністра за корупційні дії Ляшко разом із депутатами своєї фракції зареєстрував у Верховній Раді.

"При внесенні даних у декларації 2015 і попередні роки, Данилюк О. А., перебуваючи на посаді, що виключає суміщення з іншою оплачуваною діяльністю, навмисне не вніс відомості про перебування на керівних посадах в юридичних особах і про наявність права власності на частку в цих компаніях, зареєстрованих в офшорних зонах, в декларацію, чим скоїв корупційне правопорушення", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Ляшко стверджує, що аргументи Данилюка про те, що нібито йому самому було надано недостовірну інформацію, є непереконливими, адже міністр мав час її перевірити та виправити у визначений законом термін.

"Оскільки суб'єкт декларування несе особисту кримінальну відповідальність за відомості, зазначені в декларації, Данилюк мав здійснити всі заходи щодо з'ясування та надання точної інформації в задекларовані документи і мав визначений законом час на виправлення недоліків", - зазначив Ляшко.

За словами лідера РП, у даній ситуації явним є конфлікт інтересів у розумінні Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" та порушення антикорупційного законодавства з боку міністра фінансів Данилюка. Тому за таких обставин перебування Данилюка на посаді міністра фінансів України є неможливим і таким, що суперечить інтересам держави та суспільства, переконаний Ляшко.

У зв'язку з цим Радикальна партія закликає Верховну Раду проголосувати за звільнення міністра і вимагає від Національного антикорупційного бюро розслідувати факти корупції в його діяльності, йдеться в повідомленні прес-служби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Міністра фінансів Данилюка треба негайно звільнити", - Тимошенко


документ постановление данилюк

документ постановление данилюк

документ постановление данилюк

документ постановление данилюк

документ постановление данилюк
Смотрите на "Цензор.НЕТ: "Будет правильно, если Данилюк инициирует наложение на себя штрафа", - Егор Соболев. ВИДЕО


Источник: https://ua.censor.net.ua/n387538
VEhrdlVXMDVSMUF3V1dwUmRYUkRLMlpPUTFVd1RFUlJkbVJETkRCTWRsSnFkRU0yU1U1RFpUQk1kbEYwWkVNMk1GbElVWE5PUXprd1RGUlNaME00ZGpCTUwxRjJkRWRDTUZsTVVYTk9Remt3VERkUmMzUkRkMlpPUTFNd1MwSTRNRXRFVVhOT1F6QXdUR3BSZFhSRGR6Qk1kbEpxVGtNNU1FeEJaekJNTDFGelRrZEJNRmxNVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору