EN|RU|UK
 Економіка
  44229  61

 У Росії підтвердили продаж "Харківського тракторного заводу" Ярославському

"Харківський тракторний завод" знову належить Олександру Ярославському. У кінці квітня бізнесмен придбав контрольний пакет (62,44%) акцій ПАТ.

Сьогодні продаж заводу підтвердили у ВАТ "Російські машини", інформують Українські новини.

"У зв'язку з появою в низці українських ЗМІ безпідставної інформації "Російські машини" вважають за необхідне зробити таку заяву: група "Російські машини" не є акціонером Харківського тракторного заводу й не бере жодної участі в управлінні цим підприємством", - така інформація з'явилася на офіційному сайті підприємства.

Ця заява може бути реакцією на матеріал інтернет-порталу "Капітал" або інші матеріали аналогічного змісту.

Нагадаємо, в 2006-2007 ХТЗ вже входив до числа активів Олександра Ярославського. Зокрема, завод належав групі DCH. Зараз генеральним директором ХТЗ є топ-менеджер Андрій Коваль, який раніше керував іншими промисловими активами бізнесмена Ярославського.

За повідомленням прес-служби DCН, зараз юристи займаються фіналізацією угоди з придбання контрольного пакету акцій ПАТ "Харківського тракторного заводу": "Угода включає в себе придбання акцій трьох компаній, які в свою чергу є власниками акцій ХТЗ. Ці ж компанії володіють частиною боргів заводу, які також будуть передані новому власнику. На даний момент завершується юридичне оформлення документів".

Як повідомляють ЗМІ, ХТЗ був заснований у 1930 році. Підприємство випустило понад 3 млн одиниць тракторів та іншої техніки. В асортимент продукції входять колісні та гусеничні трактори різної потужності, бульдозери, тягачі, навантажувачі та ін.

Читайте також: Бізнесмен Ярославський купив контрольний пакет акцій Харківського тракторного заводу
Источник: https://ua.censor.net.ua/n387583
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRGVEQmFZbEYwT1VNNU1FeFlVbWRZZWxKbmRFZEJNRXhFVVhWMFIwTXdURGRTWjBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору