EN|RU|UK
 Економіка
  8149  60

 Україна на 5 років вводить мито на імпорт російської соди

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України ввела остаточне антидемпінгове мито в розмірі 26% на імпорт російської каустичної соди строком на 5 років - до 6 червня 2021 року.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Лігу, про це йдеться в повідомленні комісії, оприлюдненому в газеті Урядовий кур'єр.

Таке рішення було прийнято 28 квітня і набирає чинності через 30 днів з дня його оприлюднення - 6 червня 2016 року.

"28 квітня 2016 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі матеріали і звіт про результати проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації з урахуванням продовження строків проведення розслідування, порушеного рішенням Комісії 3 листопада 2014 року № АТ - 324/2014/4421-06№", - наголошується в повідомленні.

Читайте також: Україна дозволила імпорт польської яловичини

За результатами розслідування комісія встановила, що в період з 2011 по 1 півріччя 2014 року рівень цін імпорту каустичної соди з Росії запобігав зростанню цін українського виробника відповідно до динаміки його собівартості.

Також, згідно з висновками комісії, в цей же період, відбулося істотне погіршення соціально-економічних показників роботи компанії "Дніпроазот": скоротилися обсяги її продажів на внутрішньому ринку - на 24%, виробництва продукції - на 11,4%, використання виробничих потужностей - на 11, 4%, частка на внутрішньому ринку - на 18,5%, продуктивність праці - на 20,7%. Також збільшилися залишки продукції на складах підприємства на 54%.

У зв'язку з цим, Комісія прийняла рішення "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації", згідно з яким встановила остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну товару, що має такий опис: гідроксид натрію (сода каустична) у водному розчині (рідкий луг каустичної соди), отриманий діафрагмовим методом із масовою часткою хлориду (хлористого) натрію не менше 2,0% походженням з Російської Федерації, що класифікується згідно з УКТЗЕД за кодом 2815 12 00 10.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387824
VEhrNGRrdzVSMWN3VEhwUmRqbERLekJaUkZKbmJucFJkazVETkRCWlRGRjJibnBSZGpsSFFUQk1OMUYwVGtkRU1FeHlVbWQwUXpSbVRrTm5NRXczVW1ka1IxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору