EN|RU|UK
 Політика України
  5701  28

 Рада уточнила умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів осіб із території проведення АТО

Верховна Рада передбачила для тих, хто проживає на території проведення антитерористичної операції (на період її проведення) можливість вступу до будь-якого евакуйованого з території АТО та тимчасово окупованої території вищого навчального закладу або розташованого на території Донецької та Луганської областей, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, за умови складання виключно вступних іспитів на конкурсній основі.

За прийняття законопроекту №4350 проголосували 264 депутати при мінімально необхідних 226, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Читайте також: Порошенко призначив екс-міністра освіти Квіта своїм позаштатним радником

Для тих, хто проживає на території АТО й отримав документ про повну загальну середню освіту, прийом у такі вузи буде здійснюватися за результатами зовнішнього незалежного тестування з урахуванням середнього бала атестата або на конкурсній основі за результатами вступних іспитів.

Відповідні зміни внесено до законів "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції", "Про вищу освіту", "Про загальну середню освіту".

Також читайте: Усю вищу освіту Гройсман здобув заочно, - "Українська правда"

У вівторок Рада прийняла пропозицію щодо усунення неузгодженостей у прийнятому законі (проголосували 245 депутатів). Згідно з прийнятими пропозиціями, закон набуває чинності з дня наступного за днем ​​його опублікування і вводиться в дію через місяць із дня набуття ним чинності.Источник: https://ua.censor.net.ua/n387853
VEhrNGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFJhMDVET1RCWlRGRjFUa2RETUV4WVVtZE9ReXN3V1VSUmRVNUhRakJaVEZGMVRrZElNRXd6VVhORFJGRjJkRU12TUV4WVVtZE9RM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTFNd1MwSTRNRXhNVVhaa1F6TT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору