EN|RU|UK
 Політика України
  3055  21

 Почався конкурс у нову Раду громадського контролю при НАБУ

Стартував прийом документів кандидатів на участь у відкритому конкурсі з обрання нового складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті НАБУ.

"П'ятнадцять представників РГК будуть обрані шляхом відкритого інтернет-голосування 2 червня 2016 року", - наголошується в повідомленні.

Своїх кандидатів для участі в конкурсі щодо формування складу РГК можуть подавати громадські об'єднання, статутна діяльність яких пов'язана із запобіганням і протидією корупції. Деталі організації і проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 "Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України", ознайомитися з яким можна на сайті Бюро.

Документи на участь у конкурсі приймаються в електронному вигляді на адресу rada@nabu.gov.ua до 19 травня 2016 року включно.

Результати рейтингового Інтернет-голосування та новий склад РГК будуть опубліковані на офіційному сайті НАБУ 6 червня 2016 року.

У повідомленні також нагадується, що Рада громадського контролю при НАБУ відповідно до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" забезпечує прозорість і громадський контроль за діяльністю Бюро. Члени РГК обираються раз на рік і входять до складу конкурсних та дисциплінарної комісій НАБУ.

Членів чинного складу РГК обрали шляхом інтернет-голосування 5 червня 2015.

Читайте також: "Ніхто не має права тиснути на Президента, вимагати якихось конкурсів", - Куценко про призначення Генпрокурора

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387858
TUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZE5NRXd6VVhSVFJGRnpUa001TUZsTVVYVk9Rell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRXh1VVhaa1F6RkpUa040TUZrM1VtZE9ReXRNZVRoMlREbEROakJNTjFGMlpFTTJNRmxRVW1kT1IwSm1Ua2RCTUV4RVVYUk9RM2RtVGtOa01FcEVVV3RrUTJvPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору