EN|RU|UK
 Політика України
  5851  79

 Вимоги щодо ТСК з офшорного скандалу - це просто піар. Що тоді робить комітет під керівництвом Соболєва, - Гончаренко

Заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко називає піаром вимоги щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорного скандалу.

Про це він заявив сьогодні в кулуарах Ради, інформує Цензор.НЕТ.

При цьому Гончаренко вважає, що це питання має вирішувати антикорупційний комітет.

"Моя особиста думка, що всі ці ТСК, НФО, ДСП та інші абревіатури - це просто піар і більше нічого. У нас у парламенті є комітет боротьби з корупцією, комітет з економічної політики, комітет з питань податкової та митної політики, які діють на постійній основі. Чому вони не можуть розібратися з елементарним питанням щодо офшорів, де все абсолютно очевидно. Тому що, коли ми говоримо про офшори, пов'язані з прізвищем Порошенка - жодної копійки не пройшло через них. Тобто, ні про яке ухилення від сплати податків не йдеться", - заявив він.

Також читайте: Радикальна партія продовжує блокувати трибуну Ради: Потрібна ТСК із розслідування корупції та офшорів

На прохання прокоментувати пропозиції стосовно прийняття закону щодо ТСК Гончаренко заявив: "Тоді питання, навіщо нам антикорупційний комітет. Отже розпустімо його, я тоді не розумію, що робить комітет під керівництвом Єгора Соболєва, в чому його сенс, і будемо щодо кожної ситуації створювати ТСК", - резюмував він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n387977
TUV3dlVYTk9Remt3VEVSUmRrNUhRakJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTU4xSm9Ua2RKTUV3M1VtZE9Remt3VEdwUmRWTkVVbWRrUXpZd1RFUlJkbVJETURCTVJGRjFlVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJaazVEVkRCTU4xRjJaRWRJTUV4RVVtZE9RekV3VEROUmRYUkRLMHg1TDFGMmRFZEZNRmxxVVhaMFIwRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору