EN|RU|UK
 Політика України
  7658  18

 Гройсман доручив завершити реорганізацію держслужб до 1 липня, - Кубів

Реорганізація державних служб буде завершена до 1 липня 2016 року.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"В Україні не завершено процес трансформації низки державних структур, який був передбачений прийнятою ще 10 вересня 2014 року постановою Кабміну про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади №442. Вирішили, що всі процеси реорганізації державних служб будуть завершені до 1 липня поточного року", - повідомив Кубів за підсумками наради у прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, проведеної у вівторок.

Читайте також: На наступному засіданні Кабмін заслухає представників ОДА щодо приєднання до системи держзакупівель ProZorro, - Гройсман

Учасники наради, зокрема, зазначили, що з моменту прийняття постанови №442 припинена діяльність всього двох з 18 органів і утворено п'ять органів із семи передбачених.

Також на нараді було зазначено, що Державна служба лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба) і Державна інспекція з енергетичного нагляду досі не почали функціонувати через те, що не були призначені керівники цих органів.

Завершенню ліквідації Держсільгоспінспекції заважали невирішені питання передачі функцій контролю за експлуатацією і технічним станом, а також реєстрації та обліку машин сільськогосподарського призначення.

Як повідомлялося, 10 вересня 2014 року постановою №442 про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади Кабінет Міністрів створив Державну службу з лікарських засобів і контролю за наркотиками, реорганізувавши шляхом злиття Держлікслужбу і Державну службу з контролю за наркотиками. Постановою №609 від 5 серпня 2015 року "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деякі постанови Кабміну України" уряд позбавив Державну службу України з лікарських засобів повноважень органу ліцензування та одночасно передав ці повноваження Державній службі з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

На посаду глави Держлікслужби називалися різні кандидати, проте керівник відомства так і не був призначений. Екс-міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі неодноразово заявляв, що Міністерство охорони здоров'я подало урядові кандидатури на посаду глави Держлікслужби.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388012
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEWVRCWlVGRnpaRWRYTUV4SmRrdzVSMEV3VEZoUmRuUkhRVEJNVUZGelRrTTVNRnBpVVhRNVEzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9SMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVETURCTVdGSm5Ua015TUZsSVVYVTVSMFF3VEdKUmMyUkRLekJNVEZKb2RFZFg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору