EN|RU|UK
 Політика України
  11932  26

 НАБУ: Новий закон про держслужбу розширює список осіб, підслідних Бюро. ІНФОГРАФІКА

Починаючи з травня поточного року, у зв'язку з набуттям чинності нового закону України "Про Державну службу", до списку осіб, підслідних Національному антикорупційному бюро, додаються голови райдержадміністрацій, радники та помічники Президента України, голови Верховної Ради та прем'єр-міністра.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті НАБУ.

Як зазначається, завдяки розширенню даного списку кількість осіб, потенційно підслідних НАБУ, збільшиться щонайменше на 500 чиновників.

Крім того, у зв'язку з введенням нової класифікації категорій посад "А", "Б" і "В", до підслідності НАБУ відносяться злочини, скоєні державними службовцями категорії "А" (в попередній редакції ст. 216 КПК - "державні службовці, посади яких віднесені до першої та другої категорій посад").

Читайте також: Суд не дозволив НАБУ перевірити діяльність "Укрнафти"

У Бюро наголосили, що загальна кількість українських чиновників, потенційно підслідних НАБУ, перевищує 20 тисяч осіб. В основному це вищі посадові особи (від прем'єр-міністра до мерів міст обласного значення та керівників райдержадміністрацій), керівники державних підприємств, особи вищого офіцерського складу силових структур, судді всіх рівнів та ін.

Повну підслідність НАБУ викладено в ст. 216 Кримінального процесуального кодексу України.

Прес-служба також опублікувала інфографіку зі списком осіб, підслідних НАБУ, і статтями Кримінального кодексу України, які передбачають перебування під слідством Бюро.

инфографика набуинфографика набу

Також читайте: Почався конкурс у нову Раду громадського контролю при НАБУ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388028
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1dVaFJkamxETkRCWlNGRjFkRU0wWms1RE1EQk1XRkpuVGtNeU1GbElVWFU1UjBRd1RHSlJjMlJES3pCTVRGSm9kRWRYWms1RFpEQktSRkZyWkVOcQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору