1705  11

Український дует у синхронному плаванні завоював "срібло" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

У Лондоні завершилися змагання дуетів у синхронному плаванні в рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту, де українки Лоліта Ананасова та Анастасія Волошина посіли 2-е місце.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Наші спортсменки за свій виступ отримали 93.3333 бала, відставши від дуету з Росії на 3.5667 бала. Третє місце посіли спортсменки з Італії.

На рахунку збірної України вже три "срібла" в синхронному плаванні. Раніше Волошина та Ананасова завоювали срібло в командних змаганнях (в технічній програмі) і Волошина - в турнірі солісток. Також команда завоювала золото і два срібла в стрибках у воду.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Українка Різатдінова виборола "золото" у всіх чотирьох фіналах на турнірі з художньої гімнастики у Франції. ВИДЕО

Отже, на даний момент на рахунку збірної України 1 золото та 5 срібних медалей. Команда йде на 2-му місці в загальному заліку слідом за збірною Росії (4-0-0), випереджаючи Німеччину, Італію, Угорщину, Великобританію та Австрію. За загальною кількістю нагород - шість - українці йдуть на 1-му місці.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Лондоні з 9 по 22 травня.