EN|RU|UK
 Політика України
  16535  165

 Реанімаційний пакет реформ оприлюднив рейтинг депутатів-реформаторів

Традиційно перше місце з 21 законопроектом, одинадцять з яких набули чинності, посідає народний депутат, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

Усього в топ-10 увійшли три представники БПП, по два депутати - від "Самопомочі" та Радикальної партії, двоє позафракційних та один депутат від "Батьківщини", повідомив на своїй сторінці у Facebook експерт із питань адвокації реанімаційного пакета реформ Ярослав Юрчишин.

Це вже третій рейтинг, опублікований реанімаційним пакетом реформ. У попередніх версіях лідером теж була Оксана Продан. Всього до рейтингу входять 276 народних депутатів, які зареєстрували хоча б один законопроект, підготовлений спільно з РПР, або який був підтриманий експертами цієї організації.

"У всіх фракціях є депутати, націлені на реформи, але, на жаль, дуже часто політизація та популізм надають перевагу не пріоритетним реформам, а блокуванню трибуни для того, щоб набрати електоральні бали", - зазначив Юрчишин.

рейтинг депутаты


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388038
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVIUVRCTVdGRjFaRWRETUV4cVVYWmtRM3BtVGtkQk1FeFlVbWhPUXlzd1dVUlJkazVETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору