EN|RU|UK
 Політика України
  15364  170

 "Порушені права і свободи тисяч людей. Як тут не згадати трагедію з Бузиною", - МЗС РФ про публікацію даних журналістів, акредитованих у бойовиків "ДНР" та "ЛНР"

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала розголошення в Україні особистих даних журналістів, які отримали акредитацію і працювали на території Донбасу, окупованій бойовиками "ДНР" та "ЛНР".

Захарова заявила, що такі дії свідчить про порушення прав і свобод тисяч людей, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт МЗС Росії.

"Звернули увагу на факт розголошення в Україні особистих даних журналістів, які отримали акредитацію і працювали в "ДНР" та "ЛНР".Такі дії не можна розцінити інакше, як зневагу, а на ділі зловживання в Україні декларованими свободами на догоду політичним амбіціям. Порушені особисті права і свободи тисяч людей.

Читайте також: Поліції Києва доручено розслідувати оприлюднення списку акредитованих у "ДНР" журналістів, - прокуратура

Започаткована явно за згодою київської влади акція суперечить положенням Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (ст.17) і Європейської Конвенції про захист прав людини і основних свобод (ст.8) та й нормам українського законодавства, за якими кожна людина має право на захист від безпідставного, незаконного втручання в особисте і сімейне життя. Захищати це право на території України зобов'язана держава. Особливо тривожить, що такі дії здатні викликати ненависть до тих, хто виконує свій професійний обов'язок, в даному випадку щодо доведення до громадськості інформації про те, що відбувається на південному сході України. Як тут не згадати трагедію з журналістом Олесем Бузиною, убитим через кілька днів після того, як його особисті дані також зумисне опинилися у відкритому доступі", - йдеться в заяві Захарової.

"Поділяємо стурбованість журналістів наступом на їхні права і закликаємо компетентні міжнародні правозахисні структури відреагувати на чергову спробу в Україні перешкодити реалізації права громадян на свободу вираження поглядів, на отримання і поширення інформації", - додала представник МЗС РФ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388094
VEhrdlVXdzVRM2N3V1ZoUmMwNUhRVEJNTjFGemRFTjNUSGt2VVhSMFIwUXdXVVJSZG1SRGR6Qk1kbEpzZEVkQ01GbE1VWFZPUXpZd1RFSTRNRmxZVVhOT1F6WXdURmhTWjBoNlVXNU9RMWd3UzBWbk1FdEVVWEJJZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору