EN|RU|UK
 Економіка
  4558  44

 Директор Європейського Департаменту МВФ: Уряд Яценюка дуже добре керував ситуацією

Уряд Арсенія Яценюка "дуже добре керував ситуацією з урахуванням існуючих надзвичайних проблем і несприятливих факторів впливу".

Про це сказав Директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен в інтерв'ю "Укрінформу".

За його словами, уряд Яценюка здійснив рішучі кроки для того, щоб розв'язати проблеми, "які протягом багатьох років вважалися певними табу в політиці країни і стримували її розвиток": "Уряд стрімко перейшов до гнучкого обмінного курсу, примусивши економіку пристосовуватися до шоків, і відкоригував тарифи в енергетиці таким чином, щоб вони якнайкраще відповідали реальній вартості енергоносіїв".

Водночас Кабінет Яценюка, як наголосив Директор Європейського Департаменту МВФ, "здійснив вражаюче за масштабом коригування податково-бюджетного сектору з метою зниження дефіциту бюджету і започаткував успішний процес реструктуризації боргів з тим, щоб знизити рівень державного боргу до більш сталих показників".

"Хоча така політика і не змогла упередити глибоку рецесію і скорочення реальних доходів, які, здебільшого, були невідворотними з урахуванням масштабу шоків, зрештою, це зупинило економічний занепад та дозволило поступово змінити напрям руху. Як результат, економіка знову демонструє ознаки зростання, хоча і скромні, а інфляція різко скоротилася до менше 10%", - сказав Пол Томсен.

Водночас він зазначив, що в деяких напрямах реформ прогрес був більш повільний, ніж очікувалося - зокрема щодо боротьби з корупцією, покращення податкового і митного адміністрування, поступу в реформуванні держпідприємств.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388204
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTmhNRXhFVVhOa1F6Z3dXbUpSZGxoNlVXNU9RMU13UzFFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору