EN|RU|UK
 Політика України
  28447  118

 Нацрада заборонила ще три російські телеканали в Україні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України заборонила на території України ще три російські телеканали.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні в четвер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацради.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Нацрада з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу, в ефірі якого виступав Симоненко

Під заборону потрапили зокрема телеканали, що мають юрисдикцію Російської Федерації "Вопрсы и ответы", "Усадьба - ТВ" і "Домашние животные".

У Нацраді зазначають, що підставами для вилучення зазначених каналів стало зафіксоване моніторингом Національної ради розміщення мовниками комерційної реклами, що є порушенням вимог частини дев'ятої статті 13 Закону України "Про рекламу"(трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, у разі якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію держав - членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється).

Читайте: Держкіно заборонило до показу ще один російський серіал

Рішення набуде чинності через місяць після його ухвалення. У разі надання правовласниками або дистриб'юторами цих програм гарантій щодо усунення порушень Національна рада може переглянути свою ухвалу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388222
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQk1lUzlSZERsRGR6Qk1TRkYyZEVkQk1FdzNVWFprUTNkbVRrTXZNRmxFVVhaMFF5OHdURVJSY3psRGR6Qk1NMUYwVGtOM1prNURaREJNUkZKb2RFZEJNRXhFVVhST1EzZFlPVU5wTUV0RVVXNUllbEZ2VGtNck1GbElVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору