EN|RU|UK
 Політика України
  1814  28

 НАБУ буде співпрацювати з Антикорупційним бюро Польщі

Національне антикорупційне бюро України та Центральне антикорупційне бюро Польщі домовилися про співпрацю, обмін інформацією та досвідом у галузі виявлення та запобігання корупції, проведення розслідувань та розкриття корупційних злочинів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

Відповідний меморандум був підписаний директорами відомств у Варшаві.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Треба так вибирати друзів, щоб їх не треба було саджати в тюрму, - Луценко про методи боротьби з корупцією Лі Куан Ю

"Ми вивчали досвід Польщі, Румунії, Австрії та інших країн, щоб визначити найкращу модель для боротьби з корупцією, яку можна застосувати в Україні. Переконаний, підтримувати тісні відносини з антикорупційними органами інших держав дуже важливо. Адже корупційні схеми, які розслідують наші детективи, здебільшого не закінчуються в Україні", - зазначив директор НАБУ Артем Ситник.

Перемовини про підписання цього меморандуму велися ще з минулого року. "Польське Антикорупційне бюро за своїми функціями найбільше схоже на НАБУ. Наші аналітики та детективи вже мали нагоду ознайомитися з досвідом своїх польських колег", - розповів директор НАБУ.

Меморандум про співпрацю передбачає обмін інформацією стосовно законодавчих норм, аналітичними висновками, результатами досліджень та іншими матеріалами щодо виявлення, розслідування та запобігання корупційним злочинам.
Читайте: Консультативна місія ЄС допоможе НАБУ налагодити роботу детективів


У рамках співпраці НАБУ та ЦАБ домовилися про взаємне сприяння антикорупційним заходам, реалізацію спільних навчальних програм, робочих візитів, програм стажування, конференцій і семінарів, обмін експертами, а також відомостями про новітні науково-технічні розробки, інноваційні досягнення, комп'ютерні програми.

Візит представників НАБУ до Польщі організований за підтримки Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України.

Нагадуємо, Центральне антикорупційне бюро Республіки Польща було створене у 2006 році для боротьби з корупцією у державному (органах державної влади та місцевого самоврядування) та приватному секторі. Основні завдання ЦАБ - запобігання, виявлення та протидія корупційним злочинам.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388225
TUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZE5NRXd6VVhSVFJGRnpUa001TUZsTVVYVk9Rell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRXh1VVhaa1F6RkpUa040TUZrM1VtZE9ReXRNZVM5UmIyUkROREJaVEZGMlpFTTBNRXh2ZGt3NVF6WXdURGRTWjA1SFJEQk1MMUpvZEVkWE1GazVPREJaU0ZGMk9VZFhNRXhNVVhZNVIwRXdURVJTYUhSSFVHWk9RMlF3U2tSUmEyUkRhbVpPUTJZd1REZFJkVGxIVFRCWmJsRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору