EN|RU|UK
 За кордоном
  7436  84

 До Конгресу США внесено законопроект щодо боротьби з російською пропагандою

Законопроект передбачає створення урядового Центру інформаційного аналізу та реагування, керувати яким буде Держдепартамент США.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, два члени Палати представників США внесли законопроект, який передбачає створення комплексної стратегії щодо боротьби з дезінформацією і пропагандою у світі, яку поширюють такі країни, як Росія і Китай.

Ініціаторами законопроекту є республіканський конгресмен Адам Кінзінгер і його колега-демократ Тед Лью. У березні аналогічний проект було внесено до Сенату сенаторами Робом Портманом і Крістофером Мерфі.

Законопроект Портмана-Мерфі передбачає створення урядового Центру інформаційного аналізу та реагування, керувати яким буде Держдепартамент. Він буде розробляти, об'єднувати і синхронізувати урядові ініціативи щодо виявлення і протидії закордонним операціям із дезінформації.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Росія продовжує погрожувати своїм сусідам, - Столтенберг

Законопроект також створює фонд, який буде брати участь у підготовці місцевих журналістів, видавати гранти й контракти НКО організаціям громадянського суспільства, дослідницьким центрам, компаніям приватного сектору, ЗМІ та іншим експертам, що не працюють в уряді США і мають досвід у виявленні та аналізі нових тенденцій в методах дезінформації, до яких вдаються зарубіжні уряди.

Автори документа наголосили, що "Закон про протидію закордонної пропаганди і дезінформації 2016 року" знімає бюрократичні обмеження і створює інноваційні міжвідомчі партнерства щодо боротьби з іноземною дезінформацією і маніпуляцією, які негативно впливають на стабільність і безпеку в усьому світі.

Лью вважає, що законопроект дає гарантії, що США використовують усі наявні у них інструменти для припинення шкідливих пропагандистських кампаній.


Читайте: У посольстві США в РФ знову закликали російську владу звільнити Савченко: Вона повинна бути вдома
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388227
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVYWTVSMEV3VERkUmRqbERkekJNVUZGelRrTTVNRXhVVVhOSWVsRnRkRU1yTUV3elVYTTVSMEV3VEZoU1oxTkVVVzlrUTI4d1NrSTRNRXRJVVhGT1ExRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору