EN|RU|UK
 Політика України
  7732  87
Матеріали за темою:

 Світова спільнота тільки починає обговорювати антикорупційні новації, які вже працюють в Україні, - Петренко

Антикорупційні ініціативи, які зараз озвучуються іншими країнами, вже є реальністю в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це під час антикорупційного форуму в Лондоні заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

"Нам приємно, що наші міжнародні партнери, зокрема очільниця МВФ пані Лагард, наводила приклад України як країни, яка під час війни в дуже стислі терміни зробила величезні зміни у сфер боротьби з корупцією", - зазначив міністр юстиції.

За його словами, ініціативи, які зараз озвучуються іншими країнами, вже є реальністю в Україні. Петренко наголосив, що йдеться про необхідність відкриття всіх реєстрів та інформації про кінцевих власників компаній, антикорупційну реформу, розкриття декларацій державних службовців.

"У цьому напрямку Україна має найбільш прогресивну і відкриту систему декларування", - заявив очільник Мін'юсту.

"Ми запропонували міжнародній спільноті скористатися нашим досвідом у відкритті реєстрів, у запровадженні системи публічних закупівель, яка є унікальною серед європейських країн", - додав Павло Петренко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": НАБУ буде співпрацювати з Антикорупційним бюро Польщі
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388238
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJZd1RGaFNaM1JIUVRCTVdGRjJaRU0yTUV3MFp6QktMMUZ6VGtONU1FeDJVWFpwT0hZd1RISlJkblJIUVRCWlVGRjJPVWRITUZwaVVtb3plbEZ1VGtkWE1Fd3diakJaTjFKblpFZEQ=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору