EN|RU|UK
 Політика України
  30311  123

 Рабінович виходить з партії "Опозиційний блок"

Народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Вадим Рабінович вирішив вийти з партії "Опозиційний блок", за списками якої йшов на вибори в парламент, однак не має наміру писати заяву про свій вихід з фракції, і хоче дочекатися, поки його з неї виключать.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Це зважене і серйозне рішення, прийняте моєю політичною силою (партія "Центр". - Ред.). Я підтверджую вам, що 2 роки, проведені з опозицією, вважаю правильними, але сьогодні я вважаю, що треба стати або більш радикальними до чинної влади, або визнати, що Опоблоку не існує", - заявив Рабінович телефоном журналістам у п'ятницю.

Він нагадав, що "Опозиційний блок" складається з 4 партій, однією з яких є його партія.

Також читайте: "Опозиційний блок" не голосує більше за жоден закон, поданий цим парламентом", - нардеп Рабінович

"Я розумію, що це не викликає радості у моїх соратників, але я їм співчуваю", - підкреслив В. Рабінович.

Відповідаючи на питання, чи буде він виходити з фракції, депутат сказав: "Обов'язково".

Однак на уточнювальне питання, чи напише він заяву про вихід з фракції "Опозиційний блок", В. Рабінович сказав: "Ні, не дочекаєтеся. Якщо я напишу заяву, я втрачу мандат. Нехай вони мене виключать, як такого, хто зрадив інтереси робітничого класу".

У свою чергу народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Микола Скорик на брифінгу зазначив, що заяви В.Рабіновича про вихід з Опоблоку - "це результат опублікованих учора рейтингів, в яких Опоблок вийшов на перше місце в Україні".

М. Скорик висловив жаль, що Рабінович "виявився тією слабкою ланкою, яка не витримала впливу нашої дуже жорстокої української влади. Його відхід не є проблемою ні для нашої політичної сили, і, я впевнений, не є проблемою для наших виборців".

Він також наголосив, що "в реальності ніякої політичної партії "Центр" не існує, і ніяких зборів з партійцями не було", оскільки В. Рабінович, за його інформацією, вчора і позавчора перебував за кордоном.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388309
VEhrdlVXOU9RM2N3VEVoU2JIUkRPVEJNTjFGemRFTTBNRmxrT0RCTU4xRjJPVU1yTUV4bVVYVk9SMGN3V21KUmRXUkRPVEJNYWxGMVUwUlJjMlJETnpCTU4xRjFhVGgyTUVwTVVXOUJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору