EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  28078  126

 Кабмін і МВФ розроблять генеральну стратегію реформування пенсійної системи України, - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду на чолі з її керівником Роном ван Роденом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Згідно з повідомленням, головним питанням обговорення стало комплексне реформування пенсійної системи України, подолання дефіциту і збалансування бюджету Пенсійного фонду.

Віце-прем'єр-міністр України розповів про зроблені Урядом кроки протягом 2015 - початку 2016 року щодо наведення ладу в пенсійній системі України.

Читайте також: Кабмін запропонував запровадити накопичувальну пенсійну систему з липня 2017 року

"Незважаючи на відсутність формальних підписів, ми рухалися за тією програмою, яка була попередньо погоджена з МВФ. Ми виконували і будемо виконувати взяті на себе зобов'язання з реформування пенсійної системи, адже ми прекрасно розуміємо, що це необхідно перш за все Україні і громадянам України", - сказав Павло Розенко.

Він нагадав представникам місії, що Уряд минулого року вніс до Парламенту низку законопроектів, які передбачають серед іншого введення накопичувального рівня пенсійного забезпечення і зняття з Пенсійного фонду не властивих йому витрат. "Ці заходи, а також детінізація зарабітних плат, яку ми очікуємо в результаті зниження ЄСВ, - це ті кроки, які реально можуть дати ефект щодо скорочення дефіциту Пенсійного фонду", - зазначив він.

Сторони домовилися вже найближчим часом спільно розробити генеральну стратегію реформування пенсійної системи і до завершення роботи місії в Україні узгодити першочергові кроки з наведення порядку в системі пенсійного забезпечення та подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду, які необхідно здійснити вже до кінця поточного року.

"Я зроблю все можливе для того, щоб Уряд України якомога швидше виробив спільне бачення пенсійних змін і відстояв необхідність їх впровадження перед Парламентом. Ми готові до швидких і рішучих кроків, які в короткостроковій перспективі сприятимуть підвищенню якості та рівня життя українців та стануть основою подальших позитивних змін у майбутньому", - запевнив Павло Розенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388321
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSRE5UQk1NMUZ6UTBSU1owNURNVEJaVkZGMmRFZEJNRXg2VVhOSWVsSm5Ua014TUZsVVVYWjBSMEV3VEhwUmRVaDZVVzEwUTNjd1RFaFJkazVIVnpCTU1UZ3dTbnBSYTNSRGF3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору