EN|RU|UK
 Суспільство
  3835  1

 Створений одеситами фільм увійшов до програми Каннського кінофестивалю

Фільм "Заручниця" спільного виробництва України, США та Румунії з молодою одеситкою Ілоною Гавриленковою в головній ролі став учасником програми міжнародного Каннського кінофестивалю - одного з найбільш значних світових кіноівентів. Творча команда розповіла про зйомки, про нове українське кіно і про свої плани.

У фільмі "Заручниця" порушена тема стосунків дорослих і дітей, а саме те, що дорослі не завжди їх чують. Вони шукали сценарій, який би торкнув душу актора настільки, що він зміг би передати ці емоції. Основна репліка: "чуйте дітей!". Головною метою творців фільму було показати, що українське кіно є, воно розвивається. Фільм не був знятий спеціально для Канн. Під час зйомок всі були націлені на кінцевий результат, який у підсумку виявився незрівнянним, пише Южный курьер.

кино

кино

Продюсером фільму "Заручниця" стала Тетяна Нікітіна-Гавриленкова, а керівником проекту став Артем Маневич. "Цей 14-хвилинний короткометражний фільм - наш дебют. Це фільм про дівчинку, яка за кілька годин змінює світогляд і життя дорослої людини. Дорослі повинні прислухатися до дітей, тому що ті часом можуть дати слушну пораду. Ми хотіли показати, що українське кіно є і воно розвивається"- розповіла Тетяна Нікітіна-Гавриленкова.

Ілоні Гавриленковій зараз 10 років. Вона вже закінчила акторську школу "Литаври", має досвід участі в кінозйомках. Але зйомки та участь у "Заручниці" - її перший досвід як виконавиці головної ролі. Ілона розповідає, що попри те, що зйомка тривали всю ніч, їй було не важко звикнути до нічного режиму. Її улюблена сцена - коли вони їхали в машині, і до них причепили інший автомобіль. Їй було цікаво, що буде далі: "Зйомки тривали цілу ніч з 8-ї вечора до 8-ї ранку. Мені здавалося, що буде складніше, але я впоралася. Я дуже здружилася з моїм партнером - французьким актором. Я б хотіла знятися з ним в інших роботах. Моя улюблена сцена - коли ми їхали в машині і наспівували французькі мотиви".

Фільм "Заручниця" ("Hostage") спільного виробництва США, Румунії та України буде представлений у Каннах у кінці травня, в програмі "FESTIVAL CORNER". Надалі творці фільму думають відкрити в Одесі арт-центр або простір, в якому молоді артисти, художники та інші творчі особистості отримають можливості для розвитку.

кино


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388357
VEhrNGRrdzVRell3V21KUmRtUkRLMlpPUjBVd1RGaFNaMlJIUXpCTWFsRnpkRU4zTUV4MlVtcEJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору