2128  23

Українки перемогли в командних змаганнях із синхронного плавання на чемпіонаті Європи

У Лондоні завершилися командні змагання (довільна програма) в синхронному плаванні в рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту, де перемогу здобула збірна України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Наша команда отримала за свій виступ від суддів 94 бали.

Українки виступали в такому складі: Анна Волошина, Лоліта Ананасова, Дар'я Юшко, Олена Гречихина, Ольга Золотарьова, Катерина Різник, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олександра Сабада та Катерина Садурська.

Друге місце й срібні медалі на рахунку збірної Італії (2.7667 бали відставання від переможниць), третє - в команди Іспанії (4.3333).

Отже, на рахунку збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні вже 12 нагород - 2 золота Іллі Кваші в стрибках у воду з метрового трампліну та команди синхроністок, 8 срібних медалей і 2 бронзові в стрибках і синхронному плаванні. Команда посідає 2-е місце в загальному заліку, поступаючись збірній Росії (10-0-2), але випереджаючи команду Німеччини (2-0-0).

Також читайте: Українка Різатдінова виборола "золото" у всіх чотирьох фіналах на турнірі з художньої гімнастики у Франції. ВИДЕО