EN|RU|UK
 Політика України
  19340  100
Матеріали за темою:

 Для перейменування Кіровограда та Дніпропетровська можуть знадобитися зміни в Конституцію, - Парубій

Питання перейменування Кіровограда та Дніпропетровська вимагає додаткового вивчення, можливо, доведеться вносити зміни до Конституції.

Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, коментуючи питання про перейменування населених пунктів в Україні в рамках декомунізації, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Фактично ми на дві третини вже виконали ті завдання, які ставили перед собою. А, може, навіть трошки більше", - сказав Парубій. Разом із тим, зазначив він, залишилися ще "проблемні" питання, зокрема, щодо перейменування Кіровограда та Дніпропетровська.

"Юристи дають аргументи, що тут повинна бути особлива процедура, оскільки в Конституції є вичерпний перелік областей, які є в Україні. І вони переконані, що повинні бути зміни в Конституцію для того, щоб ми зробили це перейменування", - сказав голова ВР.

Читайте також: Рада перейменувала 223 населені пункти та райони в рамках декомунізації, Котовськ став Подільськом, а Димитров - Мирноградом

Парубій повідомив, що для розв'язання цього питання збиратиме робочу групу за участі юристів.

"Але можу сказати чесно й відповідально: ніщо не може стати на заваді, щоб якомога швидше українські міста мали українські назви, а не назви катів, які нищили наших батьків... Не може бути на карті України ніякого Кіровограда, ніякого Дніпропетровська", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, що зараз у парламенті зареєстровано проект постанови №3864 про перейменування Дніпропетровська на Дніпро, а також проект постанови №4077 про перейменування Кіровограда на Інгульськ. У той же час профільний комітет рекомендував парламенту перейменувати Кіровоград на Кропивницький.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388399
TUV4VVVYUmtRell3VERkUmRrNUhSREJNTTFKc2RFTXpNRXhFVW1oMFIxY3dXVGgyVERsRFpqQk1SRkpuVGtkRU1FeElVbXgwUXpWTWVTOVJkamxETVRCWlJGRjBaRU0xTUV4NlVYUmtRemt3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVETURCTVdGRjFkRU1yTUV4NlVtYzVRemt3V21KUmREbERkekJaWWxKc2RFZFFaazVEVXpCTFFqZ3dTbFJSZG1SSFZ6Qk1MMUpuVGtNck1Fd3ZVWFJrUjBNd1dVUlJkblJEZVRCWlNGSnFUa00yWms1RFlUQlpSRkYyZEVNdk1FeHFVWE4wUXprd1RHcFNhSFJIVFRCTWNsRjFUa00x
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору