2504  14

Українка Прокопчук завоювала друге за день золото чемпіонату Європи з водних видів спорту

У столиці Великобританії сьогодні завершилися змагання зі стрибків у воду з 10-метрової вишки серед жінок у рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, за свої п'ять стрибків українка Юлія Прокопчук здобула сумарну оцінку 85.90 бала.

Прокопчук випередила Тонію Кауч із Великобританії на 33.2 бала, а співвітчизниця Кауч Джорджія Вард завоювала бронзу - 60.85 бала відставання.

Ще одна українка Ганна Красношлик із результатом 284.3 бала (відставання 101.6) посіла 10-е місце.

Отже, на рахунку збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні вже 13 нагород - 3 золота, 8 срібних медалей і 2 бронзові нагороди. Команда посідає 2-е місце в загальному заліку, поступаючись збірній Росії (10-0-2), але випереджаючи команду Німеччини (2-0-0).

За загальною кількістю нагород українці ділять 1-е місце з господарями ЧЄ британцями.

Зазначимо, чемпіонат Європи з водних видів спорту (плавання, синхронне плавання, стрибки у воду) проходить у Лондоні з 9 по 22 травня.