EN|RU|UK
 Політика України
  4086  69

 На перший етап реформи поліції потрібно близько $ 300 млн протягом двох-трьох років, - Деканоідзе

Голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе заявила, що на потреби першого етапу реформи поліції, які повинні бути закриті протягом двох-трьох років, необхідно близько 300 млн дол.

Про це вона заявила в інтерв'ю ZN.UA, передає Цензор.НЕТ.

"Щоб у нас були нормальні контури, щоб ми мали можливість переодягнути кожного зі 115 тис. поліцейських, обладнати поліцейські станції, забезпечити транспортом, створити внутрішні інформаційні бази та забезпечити співробітників планшетами, куди ці бази завантажені, необхідно близько 300 млн дол. І це потреби першого етапу реформи, які повинні бути закриті протягом двох-трьох років", - заявила голова Нацполіції.

За її словами, щодо проекту фотофіксації при цьому не йдеться.

"Що стосується реальності, в якій нам доводиться жити, то бюджет нам дає 13 млрд грн. 90% цих коштів йдуть на заробітну плату. На жаль, нам доводиться виходити з можливостей, які на сьогоднішній день є у країні", - заявила Деканоідзе. Говорячи про донорське фінансування, вона зазначила, що жодна країна і жодна організація у світі не дають свої гроші до держбюджету - тільки цілеспрямовано на конкретні проекти з затвердженим механізмом контролю за освоєнням коштів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Деканоідзе: "Видимі зміни відбуваються тільки у поліції. Реформованими повинні бути суди, прокуратура, СБУ, податкова"

"Я поділяю реформу на кілька частин. По-перше, це прозорий і нормальний відбір, який ми проводимо. Жодна людина не пройшла до поліції за гроші. У нас абсолютно прозорі комісії та відбір. Його організація потребувала якоїсь частини коштів", - заявила Деканоідзе.

"По-друге, тренінги. Кожен новий поліцейський пройшов тримісячний курс початкової підготовки, що включає тактичний і правовий аспекти. На старті тактичного навчання наші американські партнери привезли до нас своїх поліцейських, які навчили українських поліцейських власним тактичним навичкам і прийомам. Унаслідок нам удалося створити власну базу тренерів із 300 осіб, яких учили безпосередньо американські копи. Ці тренери і сьогодні продовжують готувати патрульних поліцейських у регіонах. Насправді освіта поліцейського - це постійний і безперервний процес. І він вимагає фінансових вкладень", - зазначила очільник Нацполіції.

Також читайте: Упевнена, що скоро підлеглого з прізвищем Ківа у мене не буде, - Деканоідзе

"По-третє, форма, спецспорядження, відеокамери та інше обладнання поліцейських, які уже приступили до своїх обов'язків унаслідок відбору. Все це теж було придбано на гроші донорів. Нам дійсно дуже багато допомагають європейці. Я уточню, скільки донорських коштів ми вже витратили на ці частини реформи", - заявила вона в інтерв'ю.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388426
VEhrdlVXeE9RekV3VEhKUmMwNURPVEJNTjFKc2RFTXdNRXhtVVhSVE9IWXdXVVJSZEdSSFJUQk1OMUpuVGtNNE1FeG9PREJLTTFGelRrZEhNRXd2VVhaMFF6Y3dXbUpTYUhSSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору