EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  9455  74

 "За кілька років ми зможемо привести в нормальний стан українські дороги", - Гройсман

Кабінет Міністрів України працює над створенням Дорожнього фонду, проведенням децентралізації управління доріг та забезпеченням їхнього ремонту, що дозволить відродити дорожнє господарство України

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час участі у заходах з нагоди святкування Дня Європи у Вінниці в суботу.

"Кабінет Міністрів працює над тим, щоби створити окремий Дорожній фонд у складі Державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси", - заявив Володимир Гройсман, зазначивши, що відповідне рішення може бути прийняте спільно з Парламентом у вересні.

Крім того, Уряд передасть державні дороги місцевого значення на місця під управління обласних державних адміністрацій. "Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація із дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща", - заявив Гройсман.

Читайте також: Кабмін ліквідував 1 посаду заступника міністра оборони

Прем'єр-міністр зауважив, що сьогодні у місцевих бюджетах є ресурси для співфінансування ремонту доріг завдяки збільшенню надходжень унаслідок розпочатої фінансової децентралізації. Консолідація ресурсів дасть можливість проводити більший обсяг робіт.

Володимир Гройсман зазначив, що відновлення дорожнього господарства країни - один з пріоритетів діяльності уряду. За його словами, кілька тижнів тому уряд розблокував фінансування усіх автодорожніх робіт.

Також читайте: Гройсман обговорив із Байденом нові ціни на газ в Україні

"Зараз ми розпочинаємо відроджувати дорожнє господарство України. За один день, тиждень, рік зробити це буде дуже важко. Але хочу підкреслити, що за кілька років ми зможемо привести в нормальний стан українські дороги", - заявив він.

Водночас, в Україні потрібно розпочинати масштабне будівництво доріг у країні, наголосив голова уряду. "Масштабне будівництво доріг дасть нам можливість покращити стан доріг, зробити його якісним. Нам потрібно буде побудувати транспортні коридори, як наш потенціал транзитний. І навколо нього буде створено багато різних інфраструктур і робочих місць", - заявив Володимир Гройсман.

Також читайте: Гройсман очікує від Ради скасування оподаткування пенсій наступного тижняИсточник: https://ua.censor.net.ua/n388457
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IwOHdURlJSZEhSRE1UQlpTamd3VEZSUmRuUkhRVEJNTjFGek9VTTBaazVIUlRCTU4xRjJaRU13Wms1RFlUQk1SRkZ6WkVNNE1GcGlVWFpSUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору