EN|RU|UK
 За кордоном
  7444  107

 Розкомнагляд отримає право блокувати сайти без рішення суду

Розкомнагляд отримає право в досудовому порядку розделеговувати домени в зонах.ru і "рф", якщо через сайти йде продаж наркотиків або пропаганда їх вживання, а також поширюється екстремістський контент.

Такими повноваженнями наглядове відомство наділить в кінці травня Координаційний центр національного домену мережі інтернет (КЦ), який відповідає за правила реєстрації в зонах.ru і ".рф", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Известия".

Читайте також: Керівництво РБК звільнилося через тиск Кремля. Останньою краплею став матеріал про "палац Путіна", - Reuters

"Розделегування доменних імен - це ефективний захід боротьби з протиправними ресурсами. Ми маємо намір застосовувати цей захід насамперед до сайтів, на яких йде пропаганда вживання наркотиків або їхній продаж, чи через які поширюються екстремістські матеріали. Цих сайтів близько 800", - розповів офіційний представник Розкомнагляду Вадим Ампелонський.

У Росії контент може бути визнаний протизаконним за рішенням суду (наприклад, через порушення авторських прав). Крім того, сайти блокують відповідно до закону "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхнім здоров'ю та розвитку".

Адреси ресурсів з протизаконним контентом направляються
до Розкомнагляду, який відповідає за ведення реєстру заборонених сайтів. Перед блокуванням адміністратора сайту надсилається повідомлення про необхідність видалення протизаконної інформації. Якщо вимога не виконана, сайт додають до чорного списку.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У супермаркеті Ростова-на-Дону виникла масова бійка через ковбасу. ВІДЕО

Крім того, згідно з пунктом 5.5 "Правил реєстрації доменних імен в зоне.ru і" .рф "делегування домену може бути припинено на підставі письмового рішення керівника органу, який здійснює оперативно-розшукову діяльність. Йдеться про Управління" К "МВС РФ і Генпрокуратуру Росії .

В кінці квітня 2016 року повідомлялося, що з листопада 2012 року в Федеральну службу з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (
Розкомнагляду) надійшли "сотні тисяч" звернень громадян з вимогою про блокування інтернет-ресурсів. Глава регулятора Олександр Жаров уточнив, що до остаточного блокування доходять не більше 30% веб-сторінок.Источник: https://ua.censor.net.ua/n388479
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROU1ozUkRNVEJaUkZGMlpFTXhNRmxLT0RCWlNGRnpkRU1yTUV4SVVYWjBRekF3VEVGbk1GbElVWFU1UXlzd1RFeFJjMGg2VVc5T1F5c3dXVWhSZFhSREt6Qk1lbEYyWkVOM01FeFFVWFU1UjFBd1RGSTRNRXRFVVhaMFIwSXdXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору