EN|RU|UK
 Політика України
  5987  29

 "Ініціативи МОЗ зі створення нових структур можуть призвести не тільки до ліквідації наявних установ, але й до руйнування медицини у цілому", - екс-міністр Мусій

Міністерство охорони здоров'я має припинити реорганізувати систему охорони здоров'я шляхом необґрунтованого укрупнення одних установ і ліквідації інших.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат, колишній очільник відомства Олег Мусій у коментарі "Дзеркалу тижня".

"Коли об'єднують понад 40 установ, більшість із яких не мають ніякого стосунку до громадського здоров'я, виникає логічне запитання: для чого все це робиться?" - сказав він. За його словами, керівництво МОЗ, схоже, має намір знищити "все, що є доброго, ефективного у системі охорони здоров'я".

"Міністерство охорони здоров'я повинно виконати рішення суду та зупинити реорганізацію тими методами, які руйнують санітарно-епідеміологічні станції (СЕС) та інші установи. Ми також направили відповідне подання Президенту, прем'єр-міністру і до ГПУ", - зазначив Мусій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гройсман доручив МОЗ і Мінекономрозвитку придумати, як знизити ціни на ліки

На його думку, прикриваючись створенням Центру громадського здоров'я, чиновники готують розпорядження про ліквідацію установ, які нібито повинні об'єднувати. "Така практика, на жаль, дуже поширена", - заявив Мусій.

"Насторожує і те, що Центр громадського здоров'я очолить інфекціоніст, який займається виключно питаннями ВІЛ/СНІД. Складається враження, що все громадське здоров'я зводиться лише до проблем ВІЛ/СНІД, а інші напрямки та проблеми залишаться без уваги, без підтримки та фінансування", - сказав парламентарій.

Вихід, на думку членів нашого комітету, в тому, щоб законодавчі ініціативи готувалися у парламенті, а Міністерство як орган виконавчої влади повернулося до виконання своїх безпосередніх обов'язків. Тому що ініціативи МОЗ щодо створення нових структур можуть призвести не тільки до ліквідації наявних установ, але і до руйнування медицини в цілому", - підкреслив політик.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388492
VEhrdlVXNU9SMFF3V1VoU2JIUkROVXg1TDFGMmRFZEdNRXczVW1kT1F5c3dURE5SYzBORVVYUTVRekF3VERkU1owNURLekJNU1c0d1dUazRNRXgyVW14MFF6WXdURXhTYkhSRE1EQk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJNTjFGelUyWlNiRTVETURCTU0xRnpUa001TUV3elVtb3plbEpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJkVWg2VVc1T1IxY3dURE5SZERsRE1EQk1OMUpuVGtNck1FeEpiakJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору