EN|RU|UK
 Політика України
  3413  60

 Утихомирювати депутатів за допомогою парламентських приставів некоректно, - Парубій

Ідея введення парламентських приставів для контролю за порядком у Верховній Раді сьогодні не надто доречна.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій в інтерв'ю "Українським новинам".

"В цілому хороша ідея, але я не дуже бачу її реалізацію в залі Верховної Ради. Думаю, що тут нам доведеться більше спиратися на культуру народних депутатів. У нашому залі величезна кількість людей, які зовсім недавно пройшли Майдан і фронт, і думати, що на них можна впливати інститутом приставів, мені здається, м'яко кажучи, некоректно. Я, радше, прихильник не каральних методів, а звернення до відповідальності та свідомості депутатів", - сказав він.

Читайте також: "Закон про опозицію повинен бути", - Парубій

"Треба більше розраховувати на свідомість депутатів. Думаю, часта комунікація з депутатами є більшими підставами розраховувати на відсутність у залі агресивних дій, ніж система приставів. Я впевнений прихильник реформ у парламенті і поставив пріоритетним поетапне введення напрацьованих українськими парламентаріями і місією Пета Кокса реформ, більшість з яких правильні. Але вважаю, що на сьогодні ідея приставів не має підстав знайти більшість у залі і вирішити проблеми", - додав спікер.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388601
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXhVVVhSa1F5OHdXVkJTWjNSRGR6QlpTamd3VEhKUmRuUkRPVEJaVEZKblRrTXJNRXgyVW1wSWVsRjJPVWRCTUV4cVVtZGtSME13VEVSUmMyNTZVV3QwUTJjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору