EN|RU|UK
 Суспільство
  15567  131

 "Факт переїзду назад на окуповану територію є підставою для припинення всіх соціальних виплат", - Розенко

До 450 тис. осіб могли отримувати соціальні виплати як переселенці, фактично проживаючи в окупованому Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"З початку року СБУ передала вже близько 450 тис. справ, де вони поставили під сумнів проживання людей на території, підконтрольній українській владі. А у нас чітко зафіксовано, що факт переїзду назад на окуповану територію є підставою для припинення всіх соціальних виплат, в тому числі пенсій", - сказав він.

Читайте також: Верифікація Мінфіном 13 млн пенсійних справ не виявила порушень, - Розенко

"Було прийнято єдине можливе рішення - щоб силами Державної міграційної служби, силами МВС провести перевірку 450 тисяч осіб. Ми не могли не реагувати на вимогу СБУ призупинити виплати", - підкреслив чиновник.

"Але ми сказали чітко, що списки взяті не зі стелі. Це робота СБУ, прикордонників, МВС, міграційної служби. Списки формувалися за рахунок звірки баз даних Мінсоцполітики та інших відомств. Але помилки можуть бути. І ті люди, яким припинили нараховувати соцвиплати або пенсії, повинні звернутися в управління Пенсійного фонду або управління соцзахисту, виплати їм відновлять", - пояснив віце-прем'єр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Тільки 9% жителів Донбасу, зареєстрованих як переселенці, мають право на відповідні виплати, - представник Мінфіну Рязанцев

"Через майже три місяці з початку цієї роботи з 450 тис. за поновленням виплат звернулися близько 80 тис. осіб. І немає ніякого ажіотажу і стовпотворіння в управліннях Пенсійного фонду на сході України. Це означає, що значна частина людей, які потрапили в списки СБУ, дійсно не проживають на підконтрольній Україні території, і виплати були припинені цілком умотивовано. Це дозволяє не допустити перетікання коштів на окуповану територію, щоб ці гроші не служили фінансуванню тероризму", - заявив Розенко.

"Не українська влада винна в тому, що люди не отримали ці гроші. Виплати припинилися з вини проросійських бойовиків, які захопили частину України і позбавили нас можливості здійснювати соцвиплати. Своє право на пенсії та інші виплати люди можуть реалізувати, або переїхавши на постійне місце проживання на територію, яка підконтрольна українській владі, або за умови, що в повному обсязі будуть виконані Мінські домовленості і відновиться територіальна цілісність України і робота держорганів", - зазначив він.

"Коли людина приїжджає на підконтрольну територію, вона отримує пенсію з моменту припинення виплат, всю суму одноразовим платежем", - додав віце-прем'єр.

"Одна норма, встановлена чинним законодавством, - постійно проживати на підконтрольній українській владі території і мати відповідну довідку переселенця з відміткою про його місце реєстрації", - наголосив чиновник.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388608
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJMUkZGMmRFTXpNRXhZVVhaa1F6WXdURFU0TUV3dlVYUmtSMEV3VEZoU1oyUkRNVEJNZGxGMFpFTTVNRmxpVW14cE9IWXdUQzlSZEdSRE9UQlpTRkpzZEVkUVprNURMekJNV0ZKblRrTXhNRXhNVW14MFIwRXdUSEpSYzBoNlVtZGtReXN3V1dKUmMzUkROREJNTDFGMU9VTjNNRmxNVVhWSWVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору