EN|RU|UK
 Події
  6295  16

 Керівництво ЗАТ "Житомирські ласощі" звинувачує громадянина РФ Бойка в публічних закликах до захоплення майна підприємства

"Підбурюючи громадян до вчинення протиправних дій, І. Бойко навмисне вводить їх в оману, розповсюджуючи явно неправдиву перекручену інформацію про нібито наявність законних підстав для своїх дій".

Як повідомили в прес-службі ЗАТ, про це йдеться у відповідному зверненні-повідомленні в.о. голови правління Олександра Рогаля про кримінальне правопорушення до глави МВС Авакова, Генпрокурора Луценка, глави СБУ Грицака, керівництва регіональних відділів правоохоронних органів у Житомирській області.

Автори листа наголошують, що "організовані І. Бойком акції із захоплення фабрики "Житомирські ласощі", зокрема 30 грудня 2015 року, вже мали наслідком грубе порушення громадського порядку, яке супроводжувалося насильством, погромами, знищенням майна, захопленням будівель".

Керівництво підприємства запевняє, що діє виключно в рамках закону і співпрацює з правоохоронними органами з метою якнайшвидшого притягнення до кримінальної відповідальності Бойка та інших осіб, винних у рейдерському захопленні фабрики "Житомирські ласощі" в 2010-2011 роках.

В.о. голови правління просить правоохоронців перевірити викладені у зверненні факти та притягнути І.Бойка до відповідальності а також забезпечити громадський порядок і не допустити захоплення будівель, території, порушення провадження господарської діяльності ЗАТ "Житомирські ласощі", викрадення, погромів майна фабрики, а також насильства над людьми.

документ житомир

документ житомир

документ житомир

документ житомир

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388645
VEhrNGRrdzVRek13VEVSU2FHUkRLekJNTDFGMU9VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05YTUV4cVVtZDBReXN3VEhwUmRVNUhRVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTWRsRnpUa2RDTUV3M1VtbGtSMWRtVGtOWE1FeHFVbWQwUXlzd1RIcFJkVTVIUVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору