EN|RU|UK
 Події
  2319  2

 Директор-розпорядник ФГВФО Ворушилін попросив МВС допомогти зберегти заставне майно "Дельта Банку" в Чорноморську

Держпідприємство "Облшовк", якому Печерський суд м. Києва 28 квітня 2016 р. передав на відповідальне зберігання і під тимчасове управління арештоване в рамках кримінальної справи про розкрадання коштів "Дельта Банку" майно ПАТ "Іллічівський олійножировій комбінат", так і не змогло де-факто виконати ухвалу суду.

Про це повідомляє LB.ua.

Прокурора ГПУ Петра Фіцая і в.о. директора "Облшовка" Олега Федорова, які приїхали у м. Чорноморськ (раніше Іллічівськ), біля воріт підприємства зустріли адвокати - представники адміністрації комбінату, вони вислухали ухвалу суду і пообіцяли викликати керівництво ПАТ "Іллічівський олійножировій комбінат". Однак ніхто з адміністрації комбінату так і не приїхав. Тим часом, люди в камуфляжі, які були на території, взялися заварювати ворота і перегороджувати проїзди вантажівками. Навколо комбінату почали збиратися невідомі в спортивній формі, частина з них щільно встала перед прохідною підприємства. Незабаром їхня кількість перевалила за 200 чоловік.

З огляду на те, що підставою для арешту майна, яке перебуває в іпотеці у ліквідованого "Дельта Банку", стала заява директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна, який побоювався втрати його ліквідності, керівник ДП "Облшовк" звернувся до ФГВФО з листом, що пояснює, чому не відбулася фактична передача арештованого майна на відповідальне зберігання уповноваженому суб'єкту.

У свою чергу, Костянтин Ворушилін звернувся з листами до міністра МВС Авакова, голови національної поліції Хатіі Деканоідзе і начальника ГУ Національної поліції в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе з проханням посприяти вирішенню цієї проблеми з метою захисту інтересів держави.

документ

документдокумент
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388666
VEhrNGRrdzVRemd3VEVSUmRXUkRPVEJNTlRnd1RFaFJjMDVET1RCTWNsRjFRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору